Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk
Newsy

Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne? Siostra dziewczyny potwierdziła plotki! Co zdradziła?

Nowe fakty w sprawie Magdy Żuk.

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie. Informację podał "Fakt24", powołując się na znajomych dziewczyny. Potwierdzili oni, że tragicznie zmarła w Egipcie Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne w 2010 roku. Miało się to odbywać w czasie, kiedy kobieta mieszkała samotnie w Zgorzelcu. Nie podano konkretnych powodów leczenia. Wiadomo jedynie, że miało się do tego przyczynić pewne wydarzenie z jej życia. 

 

To było leczenie skutków użycia alkoholu oraz reakcja na jakieś wydarzenie, które spowodowało w jej życiu straszny stres - czytamy w "Fakcie".

 

Zobacz też: Siostra Magdy Żuk: "Działa jej się krzywda!". Co nowego w sprawie? Dziś ciało Magdy wraca do kraju!

 

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne

 

Informacje o tym, że Magdalena Żuk korzystała z leczenia psychiatrycznego potwierdzili również przedstawiciele szpitala. Kobieta miała być pacjentką poradni psychiatrycznej w  Sieniawce koło Bogatyni, w placówce, która podległa szpitalowi w Zgorzelcu. 

Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki. Nie mogę mówić o szczegółach leczenia - przyznał Witold Korycki, wicedyrektor szpitala w Zgorzelcu w rozmowie z Wirtualną Polską.

 

Pełnomocnik rodziców Magdaleny Żuk w rozmowie z WP przyznał, że nie wiedział o tym, że kobieta korzystała z pomocy psychiatry. Rodzice zmarłej w wywiadzie dla programu "Uwaga!" TVN również zapewniali, że ich córka nigdy nie miała problemów natury psychicznej. Jednak siostra Magdaleny Żuk przyznała w rozmowie z Wirtualną Polską, że kobieta faktycznie korzystała kiedyś z pomocy psychologa.

Korzystała jedynie z pomocy psychologa w ramach terapii Dorosłych Dzieci Alkoholików - powiedziała siostra Magdaleny Żuk.

 

Przypomnijmy, że jedną z badanych hipotez w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk jest samobójstwo wskutek załamania nerwowego.

 

Polecamy: Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? Szpital w Zgorzelcu: "Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki"

 

Magdalena Żuk miała leczyć się psychiatrycznie 7 lat temu.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Sprawą zagadkowej śmierci Polki w Egipcie żyje cała Polska.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
Newsy
Siostra Magdy Żuk: "Działa jej się krzywda!". Co nowego w sprawie? Dziś ciało Magdy wraca do kraju!

Co mówi na temat śmierci swojej siostry?

Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
Newsy
Magdalena Żuk zmarła wskutek uduszenia! Wyniki sekcji zwłok wskazują przyczynę śmierci 27-latki

Co już wiadomo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk?

Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
Newsy
Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? Szpital w Zgorzelcu: "Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki"

Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? W mediach pojawiły się nowe, zaskakujące informacje w sprawie Magdaleny Żuk, która w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła podczas wakacji w Egipcie. Wirtualna Polska donosi bowiem, że 27-latka była pacjentką poradni psychiatrycznej w  Sieniawce koło Bogatyni, w placówce, która jest podległa szpitalowi w Zgorzelcu. Przedstawicie szpitala potwierdzili,  że przekazali wszystkie dokumenty policji.  Zobacz także:  Szokujące relacje turystów, którzy byli w Egipcie z Magdaleną Żuk! Polka chciała skoczyć z dachu swojego hotelu Szpital w Zgorzelcu przekazał policji dokumentacje medyczną Magdaleny Żuk W sprawie śmierci Magdaleny Żuk pojawiło się już kilka teorii. Jedną z nich był zły stan psychiczny 27-latki z Bogatyni. Rodzina kobiety twierdzi, że Magda nigdy nie miała tego typu problemów zdrowotnych. Pełnomocnik rodziców Magdaleny Żuk w rozmowie z Wirtualną Polską przyznał, że nie widział o tym, że dziewczyna była leczona psychiatrycznie. Dokumenty świadczące o tym, że Magda korzystała jednak z pomocy specjalistów potwierdził wicedyrektor szpitala w Zgorzelcu. Przekazaliśmy policji historię leczenia tej pacjentki. Nie mogę mówić o szczegółach leczenia - przyznał Witold Korycki w rozmowie z Wirtualną Polską. Dziś doszło również do konferencji prasowej zespołu, który zajmuje się sprawą wyjaśnienia śmierci Magdaleny Żuk. Zespół śledczych powołany przez prokuratora krajowego przekazali, że z raportu medycznego wynika, że na ciele Magdaleny Żuk nie ma śladów, które mogłyby świadczyć o użyciu wobec niej przemocy.  Wszystko o sprawie śmierci Magdaleny Żuk - tutaj.  Z obacz także:  Były chłopak Magdaleny Żuk "Lubiła robić wokół siebie szum". Co jeszcze zdradził? Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie? W mediach pojawiły się nowe...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner