Schejbal o swoich kompleksach
ONS

Schejbal ma masę kompleksów. Czego to ona nie chciałaby zoperować...

Schejbal o swoich kompleksach
ONS

Magdalena Schejbal jest jedną z bardziej charakterystycznych aktorek. Wszystko przez ostre rysy twarzy. Ostatnio gwiazda po krótkiej nieobecności w telewizji dołączyła do obsady "Przepisu na życie".

Aktorka na ponownej fali zainteresowania jej osobą udzieliła szczerego wywiadu Magdzie Mołek w jej programie "W roli główniej". Schejbal przyznała się m.in. do tego, że ma kompleks na punkcie swojego wyglądu i najbardziej chciałaby wyglądać, jak jedna z jej koleżanek po fachu.

- Na pewno nie jestem Martą Żmudą Trzebiatowską, co mnie bardzo martwi. Całe moje życie zawodowe chciałam, wolałabym być podobna do niej. No ale widzisz. Tak wyszło jak wyszło - powiedziała Magdalena.


Gwiazda dodała, że gdyby aż tak nie bała się igieł to skusiłaby się na ingerencję chirurga plastycznego:

- Ja się boję igieł. Na pewno jakbym mogła sobie coś zrobić, to usta. Wszystkie dziewczyny mają tak proporcje zachowane, a ja mam na dole więcej niż u góry. Duże oczy, duży nos i od razu duże usta.


Dodajmy, że cztery lata temu Magda Schejbal nie była pozytywnie nastawiona do poprawiania urody...

- W Polsce nie trzeba mieć wielkiego talentu, wystarczy być ładnym, żeby coś osiągnąć. Ale osoby, które karierę aktorską chcą zacząć od operacji nosa, szybko się rozczarują, bo to jest ciężka praca. Kiedyś przeczytałam, że internauci składają się na operację mojego nosa i bardzo mnie to rozbawiło. Nie planuję poddawać się tego rodzaju zabiegom i nie sądzę, żeby to się zmieniło. Chyba że na starość zwariuję. Szokujące, że młode dziewczyny to robią. Szkoda tych świeżych, często ładnych twarzy.


Ciekawe, co na to Marta Żmuda Trzebiatowska, że jedna z jej koleżanek uważa ją za kanon współczesnego piękna.


Zobacz: Awantury w związku Schejbal: Mam to wszystko w d...

Metamorfozy Magdaleny Schejbal:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40