Magdalena Różczka na premierze filmu "1800 gramów"
East News

Magdalena Różczka urodziła! Znamy płeć dziecka!

Magdalena Różczka na premierze filmu "1800 gramów"
East News

Magdalena Różczka została mamą! Ta radosna wiadomość właśnie obiegła media. Jak się okazało, informację zdradziła teściowa aktorki, Magdalena Zawadzka. W rozmowie z "Życie na gorąco", szczęśliwa babcia ujawniła, że na świat przyszła jej wnuczka! Tym samym jest to już trzecia córka Magdaleny Różczki.

Zobacz także: RANKING: Oto królowe polskich seriali! Która z nich zagrała w ponad 35 produkcjach? TOP 10

 

 

Magdalena Różczka urodziła!

Magdalena Różczka należy do gwiazd, które niechętnie dzielą się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Aktorka bardzo długo ukrywała informację o swojej trzeciej ciąży i dopiero w październiku media dowiedziały się, że artystka po raz trzeci zostanie mamą. Magdalena Różczka ma już dwie córki - Wandę i Helenę, a teraz gwiazda cieszy się z narodzin kolejnej dziewczynki! 

Informację o tym, że Magdalena Różczka już urodziła, przekazała jej teściowa, aktorka Magdalena Zawadzka. Dziennikarze "Życia na gorąco" zapytali, czy mogą już składać gratulacje, a szczęśliwa babcia odpowiedziała, że TAK i jednocześnie potwierdziła, że na świecie pojawiła się jej wnuczka. 

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia mamie oraz maleństwu!

Magdalena Różczka w czarnej sukience
East News

Aktorka na premierze filmu "1800 gramów" była już w zaawansowanej ciąży. Wtedy też próbowała sprytnie zasłonić swój brzuszek długim szalem. 

Magdalena Różczka na premierze filmu "1800 gramów"
East News

 

Więcej na temat Magdalena Różczka
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48