Pojedynek młodych mam! Boczarska czy Rosati, która zachwyciła swoim wyglądem na wielkiej gali?

Stylowy pojedynek gwiazd! Magdalena Boczarska i Weronika Rosati ponad trzy miesiące temu po raz pierwszy zostały mamami. Aktorki urodziły swoje dzieci mniej więcej w tym samym czasie, 11 grudnia 2017 roku informowaliśmy o narodzinach córeczki Weroniki Rosati a już tydzień później w mediach pojawiły się radosne doniesienia o tym, że Magdalena Boczarska została mamą synka, Henryka. Teraz aktorki wróciły wróciły już nie tylko do życia w show-biznesie, ale również do formy sprzed ciąży!

Magdalena Boczarska i Weronika Rosati pojawiły się ostatnio na wielkiej gali rozdania nagród filmowych Orły 2018 i zachwyciły swoim wyglądem. Boczarska podkreśliła zgrabną figurę w pięknej, długiej sukni zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską. Aktorka wyglądała obłędnie w złotej kreacji, upiętych włosach i w delikatnym makijażu. 

Weronika Rosati z kolei pochwaliła się zgrabnymi nogami w krótkiej mini, którą z pewnością już kojarzycie- to sukienka, która pochodzi z kolekcji Balmain dla H&M (w 2015 roku nosiła ją m.in. Jessica Mercedes). Look młodej mamy uzupełniły czarne szpilki. Całość wyglądała świetnie!

 

Która młoda mama wyglądała lepiej na Orłach 2018? Rozpoczynamy nasz STYLOWY POJEDYNEK!

 

Zobacz także: Płaski brzuch po ciąży: najefektywniejsze ćwiczenia

 

Magdalena Boczarska na Orłach 2018.

Magdalena Boczarska na rozdaniu nagród Orły 2018
ONS

 

Weronika Rosati na Orłach 2018.

Weronika Rosati na rozdaniu nagród Orły 2018
ONS


Może Cię również zainteresować:

Dla nich to będzie wyjątkowe Boże Narodzenie! Te gwiazdy zostały mamami tuż przed świętami!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut