Stylowy pojedynek gwiazd! Magdalena Boczarska i Weronika Rosati ponad trzy miesiące temu po raz pierwszy zostały mamami. Aktorki urodziły swoje dzieci mniej więcej w tym samym czasie, 11 grudnia 2017 roku informowaliśmy o narodzinach córeczki Weroniki Rosati a już tydzień później w mediach pojawiły się radosne doniesienia o tym, że Magdalena Boczarska została mamą synka, Henryka. Teraz aktorki wróciły wróciły już nie tylko do życia w show-biznesie, ale również do formy sprzed ciąży!

Magdalena Boczarska i Weronika Rosati pojawiły się ostatnio na wielkiej gali rozdania nagród filmowych Orły 2018 i zachwyciły swoim wyglądem. Boczarska podkreśliła zgrabną figurę w pięknej, długiej sukni zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską. Aktorka wyglądała obłędnie w złotej kreacji, upiętych włosach i w delikatnym makijażu. 

Weronika Rosati z kolei pochwaliła się zgrabnymi nogami w krótkiej mini, którą z pewnością już kojarzycie- to sukienka, która pochodzi z kolekcji Balmain dla H&M (w 2015 roku nosiła ją m.in. Jessica Mercedes). Look młodej mamy uzupełniły czarne szpilki. Całość wyglądała świetnie!

 

Która młoda mama wyglądała lepiej na Orłach 2018? Rozpoczynamy nasz STYLOWY POJEDYNEK!

 

Zobacz także: Płaski brzuch po ciąży: najefektywniejsze ćwiczenia

 

Magdalena Boczarska na Orłach 2018.

Magdalena Boczarska na rozdaniu nagród Orły 2018
ONS

 

Weronika Rosati na Orłach 2018.

Weronika Rosati na rozdaniu nagród Orły 2018
ONS