Magdalena Żuk Magdalena Żuk Magdalena Żuk Magdalena Żuk Magdalena Żuk
Magdalena Żuk
Facebook
Śledztwo zostanie przedłużone?
1/5
Magdalena Żuk
Facebook

Niedawno doszło do publikacji przecieków wyników sekcji zwłok Magdaleny Ż., która zginęła w Egipcie. Wynikało z nich, jakoby w ciele 27-latko znaleziono ślady silnych leków psychotropowych, stosowanych w leczeniu m.in. schizofrenii, psychoz oraz depresji. Doniesienia skomentowała rodzina Magdaleny Ż., która stanowczo podkreśliła, że kobieta nie brała żadnych leków i nie cierpiała na depresję. Teraz Prokuratura wydała oficjalne oświadczenie, dotyczące śledztwa w sprawie śmierci Magdy Ż. Przeczytajcie je na kolejnej stronie galerii.

 

Zobacz: Nie było gwałtu, a Magdalena Żuk brała silne leki na depresję? Jest oficjalne oświadczenie rodziny Magdy w sprawie ustaleń prokuratury!

2/5
Magdalena Żuk
Facebook

We wtorek, 31 października, upłynął termin przedłużonego śledztwa w sprawie śmierci Magdy Ż. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zdecydowała jednak po raz kolejny je przedłużyć o 3 miesiące.

 

Postanowieniem z dnia 30 października 2017 roku, okres trwania wszczętego w dniu 5 maja 2017 roku śledztwa w sprawie zabójstwa Magdaleny Ż. w dniu 30 kwietnia 2017 roku na terenie Arabskiej Republiki Egiptu, tj. o czyn z art. 148 § 1 kk, został przedłużony o kolejne trzy miesiące, to jest do dnia 31 stycznia 2018 roku - czytamy w oświadczeniu.

 

Zobacz: Tajemnica śmierci Magdaleny Żuk rozwiązana?! "Badania to potwierdziły!" 

3/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Prokuratura nie wyklucza obecnie żadnej wersji śledczych, które mogą wyjaśniać przyczyny oraz okoliczności, w których doszło do śmierci Magdaleny Ż. Obecnie analizowana jest zawartość telefonu komórkowego 27-latki, zwrócono się także o uzupełnienie wyników badań histopatologicznych, genetycznych i toksykologicznych. 

 

Zobacz: Siostra Magdaleny Żuk stanowczo zaprzecza przeciekom o przyczynie śmierci: "Nie dajcie sobie wmówić tych bredni"

4/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

W oficjalnym oświadczeniu Prokuratura podkreśliła także, że na ciele Magdy Ż. nie stwierdzono śladów przemocy czy gwałtu.

 

Uzyskano sprawozdanie z sądowo-lekarskich oględzin i sekcji zwłok Magdaleny Ż. przeprowadzonych na terenie Polski. Z opinii wynika między innymi, że bezpośrednią przyczyną śmierci pokrzywdzonej były obrażenia odniesione przez nią w wyniku upadku z dużej wysokości. Nie stwierdzono na jej ciele śladów przemocy, w tym mogących świadczyć o przemocy na tle seksualnym - czytamy.

5/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk
Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk