Party Stories
Magda Wójcik w finale Big Brothera
East News
Newsy

Magda Wójcik zmieniła się nie do poznania! Mamy jej zdjęcia z wczesnej młodości

Magda Wójcik to zwyciężczyni najnowszej edycji "Big Brothera". W show dała się poznać jako spokojna i koleżeńska osoba. Nie wchodziła w konflikty, była uśmiechnięta i chętna do rozmów z innymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Do tego związała się z jednym z nim - Olehem. Niektórym przeszkadzało jednak, że Magda jest skupiona na sobie i swoim wyglądzie, godzinami potrafiła się malować, gdy inni przygotowywali śniadania. Z tego względu parę razy była nominowana i o mały włos nie opuściłaby Domu Wielkiego Brata. Stało się jednak inaczej i obecnie Magda jako zwyciężczyni budzi ogromne emocje, najczęściej jednak pozytywne. Jesteście ciekawi, jak Madzia zmieniała się przez lata? Mamy jej zdjęcia z dzieciństwa i z wczesnej młodości! Znajdziecie je poniżej.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Wójcik o Olehu
TV-Show
"Big Brother": Magda sprawdzi, czy można ufać Olehowi! Jak? Zobacz, co planuje zrobić

Związek Magdy i Oleha z "Big Brothera" to temat numer jeden, nawet po zakończeniu show. Wszyscy zastanawiają się, czy po wyjściu z domu Wielkiego Brata uczestnicy nadal będą razem! Po drodze wydarzyło się naprawdę wiele - Magda w jednym z odcinków mogła stracić do swojego chłopaka zaufanie, na szczęście sytuacja została wyjaśniona. Ale i tak zwyciężczyni show zrobi coś, co zrobiłaby każda dziewczyna na jej miejscu. Domyślacie się o co chodzi? Zobaczcie naszą rozmowę z nową gwiazdą telewizji! Zobacz także:  Magda Wójcik wróciła na Instagram! Zobacz jej pierwszy wpis po długiej przerwie. Co napisała? Kibicowaliście Magdzie?

Magda Wójcik w panterkowym zestawie
East News
Newsy
Internauci atakują Madzię z "Big Brothera"! "Nie wciągaj brzucha, to widać!" Odpowiedziała

Magda Wójcik wyjechała właśnie na wakacje do Chorwacji ze swoim chłopakiem Olehem Riaszeńczewem i przyjaciółką Maffashion. Nie da się ukryć, że przyjaźń zwyciężczyni "Big Brothera" i blogerki od początku była dużym zaskoczeniem. Jak się jednak okazało, dziewczyny znają się od lat, bo od samego początku w domu Wielkiego Brata Madzia mogła liczyć na wsparcie Maff. Blogerka zachęcał ludzi do głosowania na Magdę, a także była przy niej podczas finału. Teraz dziewczyny korzystają z wolnych chwil i świetnie bawią się na urlopie. Niestety, jak zwykle spokojny wypoczynek musieli zepsuć im hejterzy. Internauci zaatakowali bowiem Magdę pod zdjęciem Maff! Magda Wójcik reaguje na hejt Maffashion opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym możemy podziwiać ją i Madzię w bikini. Dziewczyny wyglądają bosko, hejterzy jak zwykle musieli znaleźć powód do krytyki i zaatakowali Madzię, że... wciąga brzuch! Widać, że wciągasz brzuch i wypinasz pierś, ale przez to wyglądasz po prostu komiczne kobieto. Masz 30 lat, a zachowujesz się gorzej niż piętnastolatka, która próbuję być sexy Magda nie wciągają tak brzucha to bardzo widać. To nie jest tylko tak uwaga Madzia nie wciągaj tak brzucha xd Madzia jak mega brzuch wciągnęła 😅😅 - komentują hejterzy. Magda postanowiła rozprawić się z internautami i odpowiedziała na ataki. nie wszystkim musi się podobać. Nic w tym złego nie widzę Zwyciężczyni "Big Brothera" pokazała również, że ma dystans do sprawy i wpisała parę zabawnych komentarzy: Kiedy Madzia wciąga brzuch, by mieć taki sam jak Maffashion. Dokładnie tak! Odkryłaś mój sekret. Uważacie, że Magda powinna w ogóle reagować na hejt?   Internauci zarzucili Magdzie, że wciąga brzuch Magda nie przejęła się atakami....

Jak mieszkają uczestnicy Big Brothera?
EastNews
TV-Show
Złote krany i kryształy... Zobacz, jak na co dzień mieszkają uczestnicy "Big Brothera"

Zdecydowali się zostawić swoje życie za sobą i na kilka lub kilkanaście tygodni przeprowadzić się do Domu Wielkiego Brata. W programie TVN czekały na nich luksusy, jednak niektórzy uczestnicy w swoich domach nie mieli dużo gorzej. Bohaterowie " Big Brothe ra " na swoich profilach instagramowych pochwalili się , jak mieszkają. Czy też zdecydowalibyście się na złoty kran w łazience?  Zobaczcie mieszkania uczestników show. 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner