Magda Wójcik w programie Big Brother
East News

Burza pod zdjęciem Madzi z Big Brothera na Instagramie! Program był wyreżyserowany?

Magda Wójcik w programie Big Brother
East News

Finał „Big Brothera” za nami, ale uczestnicy nadal są na świeczniku i nie chodzi jedynie o Magdę Wójcik, która wygrała tę edycję. W programie było głośno o konfliktach, a teraz zwyciężczyni opublikowała zdjęcie z imprezy, na którym są uczestnicy, których pozornie nie darzyła sympatią. Rzeczywistość okazała się inna i to nie spodobało się fanom programu!

Jak wyglądają relacje uczestników "Big Brothera"?

„Big Brother” wzbudza mnóstwo emocji, a wszystko za sprawą wywiadów, których udzielają uczestnicy i zdjęć, które publikują na Instagramie. Prawdziwą burzę w sieci wywołało zdjęcie, które udostępniła Magda Wójcik. Widzimy na nim uczestników Domu Wielkiego Brata z dwóch rywalizujących ze sobą grup: „Pato” i „Słodziaków”. W reality show nie darzyli się sympatią, a tydzień po finale okazuje się, że są dobrymi przyjaciółmi. Nie spodobało się to niektórym Internautom, którzy czują się oszukani i zarzucają uczestnikom, że udawali.

czyli to co widzielismy przez 3 miesiące to było robienie nas w konia XD i ja tylko odwołuje się do slow niektórych uczestników: ,,w dwa tygodnie nie można się zmienic’’... to w 5 dni można?

Oleh pięknie gra w zależności od tego z kim przebywa 😂 szybko zostanie przez obserwatorów zdemaskowany :)

Jola Rutowicz utrzymywała tajemnice reżyserki Big Brothera przez 3 lata... Jakimowicz przez 10 lat.... a obecni uczestnicy nie utrzymali nawet przez tydzień

Z drugiej strony pojawiają się pozytywne reakcje na zdjęcie opublikowane przez Magdę Wójcik:

Nigdy nie zrozumiem ludzi 🙄. Zamiast się cieszyć że ludzie się razem fajnie bawią to widzą wszędzie jakiś podstęp. Dla mnie to spoko, że „słodziaki” i „patusy” się razem bawiły. Lepiej tak niż tworzyć jakieś dramy i chować urazę.

Cieszę się ze hejt ponad wszystkim 🔥🔥🔥

Super fotka 🤩 połączeni w jedność tak jak chciałaś Madzia 😉

Wszystko wskazuje na to, że relacje uczestników wcale nie były tak złe, jak widzieliśmy na ekranie! Sądzicie, że program był do tego stopnia wyreżyserowany, że tworzono konflikty?

Zobacz takżeOleh chce wykorzystać Madzię dla zdobycia sławy? Uczestnicy "Big Brothera" nie ufają mu!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pato i słodziaki reunited 🥰

Post udostępniony przez MADZIA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Madzia i Bartek z programu "Big Brother"

Madzia i Bartek, finaliści "Big Brothera"
Instagram

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44