Magda Steczkowska na planie drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Steczkowska nie wytrzymała napięcia. Pokazała pierwsze zdjęcie z "TTBZ"

Magda Steczkowska na planie drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Już jesienią ruszy druga edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pierwsza seria okazała się wielkim sukcesem, dlatego też od kilku tygodni trwały spekulacje, kto wystąpi w kolejnej odsłonie show. Oficjalnie wiadomo, że w programie pojawią się m.in. Maja Bohosiewicz i Joanna Liszowska, która w pierwszym odcinku przebierze się za naprawdę wyjątkową postać. Przypomnijmy: Liszowska chce powtórzyć sukces Skrzyneckiej. Wiemy za kogo się przebrała w "TTBZ"

Wśród uczestników, którzy będą przebierać się za najpopularniejszych artystów w Polsce i na świecie jest Magda Steczkowska. Siostra Justyny pochwaliła się pierwszym zdjęciem z planu programu, gdzie pozuje z pozostałą siódemką gwiazd. Wokalistka nie ukrywa swojej radości z wzięcia udziału w popularnej produkcji. Może być to dla niej szansa wyjścia z cienia diwy:

Kochani, nadszedł ten dzień w którym oficjalnie mogę Wam powiedzieć, że wystąpię w II edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Pierwsze zdjęcia i próby już za nami i choć pracy jest BARDZO dużo to radość i satysfakcja OGROMNA !!!!! Cała ekipa CUDOWNA! Odwiedzajcie mój profil a dowiecie się co wyprawiamy na planie i jak ciężko pracujemy, żeby Was rozbawić! - pisze Magda (pis. oryginalna)


Będziecie jej kibicować?

Zobacz: Conchita, Doda, Wiśniewski... Za kogo przebiorą się gwiazdy w "TTBZ"?
 
Finał pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03