Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki Mołek na finale TOp Model Magda Mołek w turkusowym płaszczu
Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki

Prawdziwą sensacją na gali "Paszportów Polityki", która odbyła się 14 stycznia 2020 roku, było pojawienie się Magdy Mołek w towarzystwie... męża! To pierwszy raz, kiedy piękna prezenterka TVN oraz Maciej Taborowski pokazali się na branżowej imprezie razem. Zobaczcie, kim jest mąż Magdy Mołek i jak prezentowali się na gali!

Zobacz także: Magda Mołek przerywa milczenie o swoim życiu prywatnym! Co powiedziała o mężu?

1/5
Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki

Kim jest mąż Magdy Mołek?

Mężem Magdy Mołek jest prawnik oraz specjalista w zakresie prawa Unii Europejskiej i prawa międzynarodowego - Maciej Taborowski. Ma 42 lata. Od 2019  jest zastępcą Rzecznika Praw Obywatelskich. Magda i Maciej są małżeństwem od 2011 roku. Mają dwóch synów - Henryka i Stefana. 

2/5
Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki
AKPA

Magda Mołek i jej mąż zostali sfotografowani w towarzystwie Bożeny i Mariusza Walterów. Gwiazda TVN bardzo chroni swojej prywatności i niewiele mówi na temat rodziny. Niedawno, w rozmowie z VIVĄ! zdradziła nieco na temat małżeństwa:

Rozmawiamy o wszystkim. Pomagamy sobie. Kiedy ja więcej pracuję, mąż jest z dziećmi, ogarnia dom. Miłość jest beztroska wtedy, kiedy chodzi się na romantyczne randki, ale codzienne życie z opieką nad dziećmi, pracą zawodową i ważnymi projektami to już miłość wymagająca. To jest test partnerstwa. Nie jestem jedyną kobietą w Polsce, która wspiera swojego mężczyznę- zdradziła Magda Mołek

3/5
Magda Mołek z mężem na gali Paszporty Polityki

Na gali emitowanej w TVN Magda Mołek jak zwykle prezentowała się zjawiskowo! Postawiła na koszulę w grochy marki JACQUEMUS (za około 2 tysiące złotych) i czarne spodnie. Dla nas to strzał w dziesiątkę!

4/5
Mołek na finale TOp Model
East News

Przypomnijmy - kilka miesięcy temu Magda Mołek zrezygnowała z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". To nie oznacza, że nie pojawia się w telewizji - niedawno miała okazję poprowadzić finał programu "Top Model".  

Więcej na temat Magda Mołek