Magda Mołek na Mikołajkach w Brant Hotel
Akpa

To rzadki widok: Piękna Magda Mołek pozuje fotoreporterom

Magda Mołek na Mikołajkach w Brant Hotel
Akpa

Pozowanie na tzw. "ściance" podczas medialnych imprez to już niemal obowiązek każdego rasowego celebryty. Współpraca z fotografami jest dla wielu gwiazd niezwykle ważna, bo w końcu to właśnie ich zdjęcia obiegną potem media. Brak takiego porozumienia może nie skończyć się najlepiej dla jednej ze stron. Przypomnijmy: Szok! Fotoreporterzy zbojkotowali zimną Chodakowską na "Różach Gali"

Mamy też do czynienia z gwiazdami, które praktycznie nigdy nie pozują na oficjalnych imprezach, nie wspominając już o bardzo rzadkim, selektywnym wręcz pojawianiu się na nich. Do tego grona należy Magda Mołek, którą na salonach widzimy tylko podczas eventów prowadzonych przez nią lub tych o charakterze charytatywnym.

Zobacz: Magda Mołek w zimowych trendach na wielkim balu TVN

Taki wyjątek Mołek zrobiła w ostatnią sobotę, gdy pojawiła się w Hotelu Brant na wyjątkowych Mikołajkach zorganizowanych przez PayPal dla najmłodszych podopiecznych jednego z domów dziecka. To właśnie z uwagi na ten szczytny cel dziennikarka zdecydowała się pozować fotografom i trzeba przyznać, że wyglądała świetnie. Szczególnie w oko wpadł nam jej płaszcz ;)

Zobaczcie elegancką Mołek na Mikołajkach. Jak wypadła?

 

 

Gwiazdy na Mikołajkach w Brant Hotel:

Więcej na temat Magda Mołek Mikołajki
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03