Magda Mołek w fioletowej bluzce

Magda Mołek stawia na naturalność! Internauci są zachwyceni jej wyglądem

Magda Mołek w fioletowej bluzce

Magda Mołek często chwalona jest w sieci za swój naturalny wygląd. Prezenterka nie boi pokazać się fanom bez makijażu. Pełny make up to u niej rzadkość, zazwyczaj gwiazda decyzuje się na niego podczas oficjalnych wyjść lub gdy wie, że będzie pracować z kamerą. Najnowsze zdjęcie Mołek w sieci skradło serca fanów, bo Magda znów odstawiła kolorowe kosmetyki na bok. Zobacz zdjęcie!

Magda Mołek z lekkim makijażem 

Niedawno Magda Mołek rozstała się z programem "Dzień Dobry TVN". Prezenterka ze śniadaniówki odeszła wspólnie z Marcinem Mellerem. Dziennikarz wyznał, że jego koleżanka była wykończona prowadzeniem porannych programów, choć na twarzy Magdy nigdy tego nie było widać. 

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem- zdradził Meller w rozmowie z plejada.pl.

Zobacz także: Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Molek odeszła z "DDTVN". Szczere wyznanie dziennikarza! 

Magda Mołek ma 43 lata i w przeciwieństwie do innych gwiazd nie korzysta z zabiegów upiększających. Prezenterka jest często chwalona za naturalność. Jej ostatnie zdjęcie zachwyciło fanów w sieci, którzy nie mogli wyjść z podziwu, że jeszcze niedawno Magda narzekała na zmęczenie. 

- Piękna fryzura

- Przepiękna. Uwielbiam od zawsze❣️❣️

- Ogromny szacun za to piękno bez tony tapety i photoshopa

- Piękna zmiana 

- Wygląda Pani ślicznie i młodo - czytamy w komentarzach. 

Co prawda prezenterka zrezygnowała z pracy w "Dzień Dobry TVN", ale wcale nie odeszła ze stacji. Magda wciąż prowadzi program w TVN Style pt. "W roli głównej". Jej kolejnymi gośćmi będą Agnieszka Mociąg i Bartłomiej Topa. Jak myślcie o czym będą rozmawiać?

Zobaczcie zdjęcie Magdy Mołek, które pokochali internauci! Mamy nadzieję, że dziennikarka odpoczywa więcej teraz. 

Dziennikarka bez makijażu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bedtime stories 🌙✨ #mood #eveningvibes #goodnight

Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)

 

Więcej na temat Magda Mołek
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48