Mateusz Gessler, Magda Gessler
East News

Czy Mateusz Gessler zrobi tatuaż cioci Magdzie Gessler?

Mateusz Gessler, Magda Gessler
East News

Magda Gessler chce zrobić sobie tatuaż?! Znana restauratorka, gospodyni "Kuchennych rewolucji" oraz jurorka "MasterChefa" zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie z Mateuszem Gesslerem, w którym zdradziła, że trzyma kciuki za jego karierę. Przyznała, że ceni go za doskonałe wyczucie smaku oraz za to, że jest świetnym ojcem i zwyczajnie fajnym człowiekiem. Lecz to nie wszystko. Magda Gessler zdradziła również, że...

Mateusz Gessler zrobi tatuaż Magdzie Gessler?

Królowa kulinariów napisała także, że jeśli będzie chciała zrobić sobie tatuaż, to z pewnością zgłosi się do Mateusza Gesslera!

Bardzo mu kibicuję. Jest świetnym facetem, super ojcem... pysznie gotuje... Jak będę myślała o tatuażu to... tylko u Mateusza - napisała na swoim profilu Magda Gessler.

Spieszymy z wyjaśnieniem - juror dziecięcej wersji "MasterChefa" zajmuje się nie tylko kulinariami. Jego pasją są również tatuaże. Mateusz sam je wykonuje i - jak już wcześniej pokazywaliśmy - są one bardzo oryginalne.

Po wpisem gwiazdy stacji TVN natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oczywiście nie zabrakło w nich pytania, czy Mateusz Gessler jest synem Magdy Gessler. Restauratorka jest chyba nieco zmęczona odpowiadaniem na to pytanie...

Ile razy trzeba powtarzać, że nie jest (Mateusz Gessler - przypis red.) niestety :) moim synem - napisała Magda Gessler.

Myślicie, że Mateusz Gessler faktycznie zrobi tatuaż Magdzie Gessler? To byłoby coś! Jaki motyw mogłaby wytatuować sobie gwiazda? Buziaczki besos, a może... parówki randkowe? ;)

 

Zobacz też: Mateusz Gessler u Wojewódzkiego: "To prawda, że pobiłem klienta". To była znana postać!

 

Magda Gessler zdradziła, że myśli o tatuażu u Mateusza Gesslera.

Mateusz Gessler, Magda Gessler
Facebook

 

Pasją jurora show "MasterChef Junior", oprócz kulinariów, są również tatuaże.

Mateusz Gessler pozuje do zdjęć
Eastnews

 

Jaki tatuaż mogłaby sobie zrobić Magda Gessler?

Magda Gessler w białym płaszczu z futerkiem
EastNews

Więcej na temat Magda Gessler Mateusz Gessler
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36