Magda Gessler zdradziła jaką stosuje dietę
ONS

Magda Gessler ostro się odchudza. Zgubiła już 12 kilogramów

Magda Gessler zdradziła jaką stosuje dietę
ONS

Magda Gessler to z pewnością najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Gwiazda TVN już od kilku lat przeprowadza "Kuchenne Rewolucje", które widzowie pokochali. Ostatnio o Gessler zrobiło się głośno przez plotki o rzekome problemy z alkoholem. Doniesienia mediów skomentowała wówczas w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej. Zobacz: Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała

Okazuje się również, że Magda Gessler postanowiła zadbać o swoje zdrowie i wygląd. W rozmowie z Faktem gwiazda przyznała, że dzięki diecie jaką stosuje udało się jej schudnąć 12 kg.

- Czuję się teraz skoczna i lekka. Inaczej i milej się chodzi. Mniej się męczę i to jest piękne!- zdradziła w tabloidzie. Stwierdziłam, że żadne środki farmakologiczne nie zastąpią zdrowego odżywiania. Jem cztery razy dziennie. Z posiłków wycofałam bardzo dużo mięsa, szczególnie czerwonego i krwistego. Jak już po nie sięgam, to jest to zazwyczaj mięso białe, bardzo delikatnie przyrządzone. Ryby jem co najmniej dwa razy w tygodniu. Oprócz tego jarzyny: białe szparagi,  pieczona cykoria, pietruszka i seler na parze z dodatkiem szpinaku.


W diecie znanej restauratorki pojawiają się również kwiaty akacji, młode liście brzozy, ananas i biały melon. Gessler przyznaje, że jej dieta jest idealna na lato i co najważniejsze jest skuteczna.

Skorzystacie z porad Magdy Gessler?

Zobacz na Polki.pl: Przepisy Magdy Gessler
 

Magda Gessler na wiosennej ramówce TVN 2015 

Magda Gessler na urodzinach u Tyszki:

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43