Magda Gessler w Maglu towarzyskim
Facebook

Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała

Magda Gessler w Maglu towarzyskim
Facebook

Program Karoliny Korwin Piotrowskiej - Magiel towarzyski, to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w polskim show-biznesie. Na ramówce TVN Style została przedstawiona nowa zapowiedź show, która na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Przypomnijmy: Takiego spotu "Magla Towarzyskiego" nikt się nie spodziewał. Korwin tańczy i śpiewa z gwiazdą disco-polo

Karolina zaczęła pierwszy odcinek wiosennego sezonu od samych pochwał - Rafała Maślaka za sukces na Mister International, Małgośki Szumowskiej za zdobycie Srebrnego Niedźwiedzia, okładki z Danutą Szaflarską oraz Danutą Stenką. Dostało się za to uczestnikom "Celebrity Splash". Dziennikarka gorzko odniosła się również do afery z Kazimierzem i Izabelą Marcinkiewiczami.

Gośćmi Magla byli Krzysztof Gojdź oraz Magda Gessler. Rozmowa ze słynną restauratorką była bardzo interesująca. Karolina zahaczyła o głośne tematy, kiedy to Magda była oskarżana o pracę po pijaku czy operacje plastyczne. Gwiazda szczerze odpowiadała na wszystkie pytania.

Korwin: Były takie historię, że gdzieś tam podobno byłaś pijana.
Gessler: W momencie, kiedy otwieram restaurację na Śląsku, bardzo fajną,  śląskie jedzenie wymaga tego, że bez kieliszka wódki do nóżek itd. nie sposób tego strawić, bo to ciężka kuchnia. I ktoś na otwarciu, przy zamkniętym sole w pewnym momencie robi zdjęcie, jak piję kieliszek wódki, jak wnoszę toast za restaurację, uważam, że to jest nie fair. Uznałam, że w ogóle w tym kraju nie można pić wódki. Jak zrobią Ci zdjęcie, tzn że jesteś alkoholiczką.
 

Karolina zapytała również o plotki w związku ze ślubem z jej partnerem, Waldemarem:

Korwin: On jest twoim mężem?
Gessler: Co było w Las Vegas, zostaje w Las Vegas
.
 

Magda odniosła się również do plotek o operacje plastyczne:

Wszyscy mówią, że ja sobie coś poprawiałam, i było takie zdjęcie Gessler i Szulim, że sobie obie poprawiały policzki. A ja mam tu taki tłuszczyk - przyznała
 

Oglądaliście? Działo się!

Zobacz: Korwin Piotrowska zniknęła z Facebooka. Tym razem nie z własnej woli
Karolina Korwin na ramówce TVN Style:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01