Party Stories
Magda Gessler w Maglu towarzyskim
Facebook
Newsy

Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała

Pierwszy odcinek nowego sezonu za nami

Program Karoliny Korwin Piotrowskiej - Magiel towarzyski, to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w polskim show-biznesie. Na ramówce TVN Style została przedstawiona nowa zapowiedź show, która na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Przypomnijmy: Takiego spotu "Magla Towarzyskiego" nikt się nie spodziewał. Korwin tańczy i śpiewa z gwiazdą disco-polo

Karolina zaczęła pierwszy odcinek wiosennego sezonu od samych pochwał - Rafała Maślaka za sukces na Mister International, Małgośki Szumowskiej za zdobycie Srebrnego Niedźwiedzia, okładki z Danutą Szaflarską oraz Danutą Stenką. Dostało się za to uczestnikom "Celebrity Splash". Dziennikarka gorzko odniosła się również do afery z Kazimierzem i Izabelą Marcinkiewiczami.

Gośćmi Magla byli Krzysztof Gojdź oraz Magda Gessler. Rozmowa ze słynną restauratorką była bardzo interesująca. Karolina zahaczyła o głośne tematy, kiedy to Magda była oskarżana o pracę po pijaku czy operacje plastyczne. Gwiazda szczerze odpowiadała na wszystkie pytania.

Korwin: Były takie historię, że gdzieś tam podobno byłaś pijana.
Gessler: W momencie, kiedy otwieram restaurację na Śląsku, bardzo fajną,  śląskie jedzenie wymaga tego, że bez kieliszka wódki do nóżek itd. nie sposób tego strawić, bo to ciężka kuchnia. I ktoś na otwarciu, przy zamkniętym sole w pewnym momencie robi zdjęcie, jak piję kieliszek wódki, jak wnoszę toast za restaurację, uważam, że to jest nie fair. Uznałam, że w ogóle w tym kraju nie można pić wódki. Jak zrobią Ci zdjęcie, tzn że jesteś alkoholiczką.
 

Karolina zapytała również o plotki w związku ze ślubem z jej partnerem, Waldemarem:

Korwin: On jest twoim mężem?
Gessler: Co było w Las Vegas, zostaje w Las Vegas
.
 

Magda odniosła się również do plotek o operacje plastyczne:

Wszyscy mówią, że ja sobie coś poprawiałam, i było takie zdjęcie Gessler i Szulim, że sobie obie poprawiały policzki. A ja mam tu taki tłuszczyk - przyznała
 

Oglądaliście? Działo się!

Zobacz: Korwin Piotrowska zniknęła z Facebooka. Tym razem nie z własnej woli
Karolina Korwin na ramówce TVN Style:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Gessler w Maglu towarzyskim
ONS
Newsy
Tego nie było w telewizji. Korwin do Gessler: Grasz na emocjach. Magda od razu odpowiedziała [WIDEO]
Zrobiło się gorąco

Przedwczoraj swoją premierą miał kolejny sezon Magla Towarzyskiego. Karolina Korwin Piotrowska świetnie podsumowała wszystkie aktualne wydarzenia w polskim show-biznesie, a gościem show była Magda Gessler. Przypomnijmy: Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała W programie nie pojawił się jednak fragment, który wylądował na Facebooku Magla towarzyskiego. Magda opowiada w nim o pewnej rodzinie, która zdecydowała się rewolucje, będąc na skraju wytrzymania. Wtedy pomiędzy restauratorką a dziennikarką wywiązała się dyskusja na temat udawanych emocji. Zrobiło się bardzo ciekawie: Gessler : W tym sezonie będzie pewna rodzina i restauracja, której nie zdradzę nazwy, bo to jest klucz do sukcesu. To naprawdę była rodzina z absolutnego marginesu z problemami typu alkoholizm [...] Korwin: Będzie terapia Magdy Gessler, gdzie wszyscy będą siedzieć przy stole... Gessler: I płakać i kochać? Będzie. Korwin: Na ile ta terapia jest szczera, na ile podgrywana? Gessler: Jest szczera. Ja jestem okrutna, ty potrafisz być okrutn a. Korwin: Ty jesteś gorsza, bo ty grasz ne emocjach tych ludzi, ja nie mówię, że pan jest nie zdolny, pan masz kredyt, pan będziesz bankrutem. Gessler: Nie, ty podsumowujesz, i koniec. Korwin: [...] A ty siedzisz z nimi tak spokojnie jak doktor Freud [...] Zrobiło się gorąco. Zobacz: Korwin Piotrowska zniknęła z Facebooka. Tym razem nie z własnej woli     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Post użytkownika Magiel towarzyski .   Karolina...

Karolina Korwin Piotrowska o Oscarach
ONS
Newsy
Oscary skłoniły Korwin do poważnej refleksji: Uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są
Kogo ma na myśli?

Największą pasją Karoliny Korwin Piotrowskiej są filmy. Nic więc dziwnego, że dziennikarka bardzo cieszyła się z sukcesu Idy na tegorocznych Oscarach. W rozmowie z nami przyznała, że polskie kino zasłużyło w końcu na docenienie za granicą. Przypomnijmy: Korwin Piotrowska rozpływa się nad sukcesem "Idy": Zasłużyliśmy na to Dziś w nowym felietonie dla Grazii Karolina nawiązuje do polskiej historii na Oscarach. Przypomina, że nie Polska w kilkudziesięcioletniej historii rozdania nagród Akademii Filmowej szans na statuetkę miała mnóstwo. S wój felieton podsumowała zaś słowami, które mogą zaintrygować wszystkich kinomaniaków: Jeśli to prawda, co mówi przysłowie z Hollywood, że jesteś wart tyle, co twój ostatni film, to uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są. Na ich miejsce wchodzi pozbawione kompleksu polskości pokolenie obywateli świata, które myśli po polsku, ale płynnie mówi po angielsku. I do tego mówi światu o nas, o Polsce uniwersalnym językiem. T o pokolenie, którego przedstawicielami są Szumowska, Smarzowski, Palkowski, Komasa, Pawlikowski cz Borcuch, może dać nam wiele momentów chwały i - oby - wiele bezsennych oscarowych nocy - pisze Karolina Całość w Grazii. Zobacz: Magiel towarzyski: Korwin pytała Gessler o alkoholizm i operacje plastyczne. Magda szczerze odpowiedziała Karolina Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style:  

Agnieszka Szulim w Maglu Towarzyskim
ONS
Newsy
Jedna z największych gwiazd TVN w "Maglu towarzyskim"! Na tego gościa czekali wszyscy
Karolina pokazała zdjęcie, a skomentowała je Sara Mannei

Każdy odcinek " Magla towarzyskiego " Karoliny Korwin Piotrowskiej wzbudza ogromne zainteresowanie, a tuż po emisji w mediach mówią o nim wszyscy. Nie inaczej było ostatnio, kiedy dziennikarka zadała mnóstwo niewygodnych pytań Anji Rubik. Przypomnijmy: Korwin zapytała Rubik o wadę wymowy. Anja: Ja nie będę prezenterką telewizyjną. Naturalnie seplenię W programie "Magiel towarzyski" pojawiły się już m.in. Aleksandra Hamkało oraz Magda Gessler. Do tego grona dołączy również... Agnieszka Szulim ! Dziennikarka pokazała selfie z gwiazdą na swoim Instagramie, które podpisała hashtagami: magieltowarzyski . Od razu skomentowała je Sara Mannei, która wkleiła dwa serduszka. Odcinek z Agnieszką może być jednym z najgorętszych w sezonie. Tematów do rozmów nie zabraknie, w końcu nie ma lepszych specjalistek od mediów i show-biznesu w naszym kraju. Czekamy z niecierpliwością. Zobacz: Agnieszka Szulim zdradza, jak radzi sobie z kompleksami Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Syle:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner