Gessler ma długi
ONS

Komornik ściga Gessler! Co może stracić?

Gessler ma długi
ONS

Magda Gessler od kilku sezonów jest jedną z największych gwiazd telewizji. Programy najpopularniejszej restauratorki w naszym kraju cały czas cieszą się olbrzymią popularnością wśród widzów. Jednak jak doszukał się "Wprost" kariera bizneswomen nie do końca wygląda tak różowo.

W najnowszym numerze tygodnika znalazł się materiał, z którego możemy się dowiedzieć, że restauracje Gessler przynoszą straty, które w zeszłym roku wyniosły ponad 200 tysięcy złotych. Wprost.pl podało również, że 5 kwietnia komornik z Sądu Rejonowego Warszawa Żoliborz, zajął prawa majątkowe do trzech lokali telewizyjnej gwiazdy: "U Fukiera", "Zielnik Cafe" i "Leon". Postępowanie rozpoczęło się, gdyż restauratorka nie chce zapłacić 67 tysięcy złotych długu wraz z odsetkami.

Tygodnik informuje również, że straty przynoszą również restauracje AleGloria, Venezia, Wentzl w Krakowie. Warto dodać, że ostatnio Gessler musiał zamknąć również sieć lokali MG Eat, która miała być lansowana jako zdrowe fast food'y. Zysków nie przynosi też marka MG Home sprzedająca garnki, patelnie i akcesoria kuchenne.

Czyżby spektakularna kariera Magdy Gessler powoli chyliła się ku upadkowi?

Zobacz: Restauracja Magdy Gessler okradziona!

15 złotych myśli Magdy Gessler:

Więcej na temat Magda Gessler Wprost
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48