ONS

Magda Gessler jakis czas temu przeszła prawdziwą metamorfozę. Wyraźnie zrzuciła kilka zbędnych kilogramów i zmieniła styl ubierania. Wcześniej mogliśmy oglądać ją jedynie w szerokich i zwiewnych sukienkach, teraz z kolei, gwiazda "Kuchennych rewolucji" wybiera leginsy i krótkie tuniki dzięki którym może pochwalić się zgrabnymi nogami. Magda Gessler nie chciała zdradzić tajemnicy swojej diety. Aż do teraz! Na portalu "Na temat" pojawił się właśnie wpis kulinarnej ekspertki, w którym zdradziła ile i jak udało jej się schudnąć.


- Schudłam 17 kilogramów. Czuję nieprawdopodobną lekkość bytu. Za balona przekształciłam się w nitkę. Chodzę teraz dziesięć razy szybciej, rozpiera mnie energia, nie czuję obciachu, gdy patrzę w lustro- wyznała Magda Gessler. Zrezygnowałam z mocnej kawy i herbaty, potraw ciężkich i smażonych. Niechętnie jadam czosnek i cebulę. Właściwie istnieje dla mnie jeden wymiar smaku. Jem wszystko, co kwaśne.


Telewizyjna gwiazda przyznała również, że podstawą jej diety są surowe ryby oraz mięso, które musi zostać zamarynowane w soku z limonki. Musimy przyznać, że Magda Gessler wygląda świetnie!Więcej na temat Magda Gessler