Party Stories
Magda Gessler nie zagra u Pedro Almodovaro?
Newsy

Magda Gessler przegrała proces! Oskarżyła ochronę hotelu o stosowanie przemocy

Jest wyrok!

Magda Gessler przegrała kolejny proces z Doliną Charolotty! Sprawa dotyczy zdarzenia z 2013 roku, kiedy to Magda Gessler przeprowadzała kuchenną rewolucję w pubie „Viking”, nocując w hotelu „Dolina Charlotty”, gdzie miało dojść do awantury pomiędzy gwiazdą, a Mirosławem Wawrowskim, menadżerem hotelu. W styczniu odbyła się rozprawa, podczas której sąd uznał, że gwiazda znieważyła menadżera hotelu. Wczoraj zaś zapadł wyrok w drugim procesie, kiedy to Magda Gessler wniosła akt oskarżenia przeciwko szefostwu hotelu, gdzie podobno zatrzymano jej bagaż, a ochrona użyła siły wobec menadżera Magdy Gessler. Sąd uznał jednak, że zeznania osób przedstawiających się jako poszkodowane, były niespójne na różnych etapach śledztwa i procesu. Oba wyroki w sprawie zajść w hotelu są  jednak nieprawomocne:

Mam nadzieję, że to koniec tej sprawy, ale jeśli pani Gessler chce się odwoływać, to ma takie prawo. Ja jestem tym już zmęczony, choć pani Magda musi mieć świadomość, że hotel z powodu jej oskarżeń może stracić dobrą opinię. To są wymierne straty finansowe - powiedział reporterowi Radia Gdańsk Mirosław Wawrowski z Doliny Charlotty.

Magda Gessler musi zapłacić 7,5 tysiąca złotych grzywny, a także wpłacić 5 tysięcy złotych nawiązki na konto Polskiego Czerwonego Krzyża. Prawnicy Magdy Gessler zapowiadają apelację.

 

Zobacz także: Czy Mateusz Gessler zrobi tatuaż cioci Magdzie Gessler?

 

Magda Gessler przegrała w sądzie.

Magda Gessler w białym płaszczu z futerkiem
EastNews

Magda Gessler została skazana w sądzie.

Magda Gessler w niebieskiej sukience
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Gessler złoży apelację w sądzie
Newsy
Magda Gessler przegrała w sądzie, ale nie zamierza się poddawać: "Będę walczyć o sprawiedliwość"

Magda Gessler nie zgadza się w wyrokiem sądu, który zaledwie kilka dni temu uniewinnił menadżera i recepcjonistkę z hotelu Dolina Charlotty. Gwiazda TVN wniosła przeciwko nim akt oskarżenia po incydencie, do jakiego doszło  2013 roku podczas jej pobytu w hotelu. Miało wówczas dojść do awantury pomiędzy Gessler a menadżerem Doliny Charlotty. W styczniu sąd skazał Magdę Gessler za znieważenie Mirosława Wawrowskiego a minionym tygodniu oddalił sprawę Gessler przeciwko pracownikom hotelu. Wyroki nie są prawomocne a Magda Gessler w rozmowie z "Faktem" zapowiedziała, że zamierza "walczyć o sprawiedliwość". Czuję się poszkodowana i niesprawiedliwie potraktowana. Będę walczyć o sprawiedliwość  - przyznała prowadząca show "Kuchenne rewolucje". Prawnik gwiazdy potwierdził słowa swojej klientki i już zapowiedział złożenie apelacji. Sąd wydał wyrok nie przeprowadzając pełnego postępowania dowodowego w tej sprawie. Pani Magda Gessler składa wniosek o apelację, z prośbą o uzasadnienie wyroku. Z całą pewnością będziemy się odwoływać - przyznał w gazecie Tomasz Jędrzejak. Wygląda więc na to, że to jeszcze nie koniec głośnej sprawy z udziałem Magdy Gessler ...   Zobacz także: Magda Gessler wrzuciła zdjęcie z córką. Fani zachwyceni nogami Lary Gessler!   Magda Gessler zamierza złożyć apelację w sądzie.   Gwiazda TVN nie zgadza się w wyrokiem sądu.  

Magda Gessler ma milion fanów na Facebooku
ONS
Newsy
Magda Gessler skazana wyrokiem sądu! O co chodzi?

Magda Gessler skazana! Taką informację podał serwis internetowy "Głosu Pomorza" gp24.pl. Znana restauratorka, według portalu, została uznana winną zniesławienia. Jaki wyrok otrzymała? Magda Gessler skazana wyrokiem sądu Jak czytamy w gp24.pl, sprawa dotyczy jednego z odcinków prowadzonego przez Magdę Gessler programu "Kuchenne rewolucje". W maju 2013 roku nagrywano odcinek w pubie "Viking" w Słupsku. Wówczas Magda Gessler nocowała w hotelu "Dolina Charlotty". W hotelu miało dojść do awantury pomiędzy Magdą Gessler a Mirosławem Wawrowskim, menadżerem hotelu. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" udzieliła wywiadu w „Głosie Pomorza", w którym opisała swoją wersję wydarzeń w "Dolinie Charlotty" i ostro krytykując obsługę hotelu. Przedstawiciele hotelu, twierdzili natomiast, że to Magda Gessler zachowała się skandalicznie, a nawet nie chciała uregulować rachunku za swój pobyt. Mirosław Wawrowski wystąpił do sądu z oskarżeniem prywatnym przeciwko Magdzie Gessler. Dziś znamy już finał tej sprawy. Jak informuje portal, sąd w Słupsku uznał, że restauratorka pomówiła w mediach menadżera hotelu. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" będzie musiała zapłacić 7,5 tys. zł grzywny oraz dodatkowo wpłacić 5 tys. zł na PCK. Wyrok nie jest prawomocny, więc Gessler może się odwołać. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Jego wyrok jest jawny, lecz jego uzasadnienia nie upubliczniono. Zobacz też: Kuba Wojewódzki naśmiewa się z nowej reklamy z Magdą Gessler! Dlaczego?   Magda Gessler została skazana nieprawomocnie za zniesławienie   Restauratorka, po uprawomocnieniu się wyroku, będzie musiała zapłacić grzywnę

Magda gessler Tadeusz Muller i lara gessler
eastnews
Newsy
Takich wakacji Magda Gessler jeszcze nie miała! To wielka niespodzianka od jej dzieci

Takich wakacji Magda Gessler dawno nie miała! Po bardzo pracowitym lipcu, podczas którego restauratorka kręciła zdjęcia do kolejnych edycji „Master Chefa” oraz „Kuchennych rewolucji” dla TVN, gwiazda wyjeżdża na zasłużony blisko trzytygodniowy urlop. Magdalena Gessler razem ze swoim ukochanym Waldemarem Kozerawskim wynajęła dom dla kilkunastu osób w Kanadzie nad jeziorami, do którego zaprosiła swoje dorosłe już dzieci wraz z partnerami. I żadne tym razem nie odmówiło! Wszyscy zarezerwowali sobie ten termin już dawno w kalendarzach. Magda bardzo się cieszy, bo pierwszy raz od dłuższego czasu spędzi urlop z synem Tadeuszem Müllerem i jego wieloletnią narzeczoną Blanką. Dołączy do nich też córka Magdy – Lara Gessler, ale tym razem z nowym partnerem. Do tego w Kanadzie bawić się będą także dzieci Waldemara – syn Waldemar oraz córka Chanel z drugimi połówkami. To będą piękne dwupokoleniowe wakacje! Sekret na rodzinne szczęście Magdy Gessler? Gwiazda stara się nie wtrącać w sprawy prywatne swoich dzieci. Jest wyrozumiałą teściową i żyje swoim życiem. Z Waldemarem Kozerawskim zna się od 38 lat. jednak nie zawsze buli parą. Ich związek trwa jednak kilkanaście lat. Waldemar na co dzień mieszka w Kanadzie, gdzie pracuje jako lekarz pediatra. Jaka jest recepta gwiazdy na dojrzałą miłość? „Dużo zaufania, wzajemnego szacunku i zrozumienia”, mówi Magda. Magda Gessler z synem, Tadeuszem. Więcej w najnowszym "Fleszu"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner