Magda Gessler nie zagra u Pedro Almodovaro?

Magda Gessler przegrała proces! Oskarżyła ochronę hotelu o stosowanie przemocy

Magda Gessler nie zagra u Pedro Almodovaro?

Magda Gessler przegrała kolejny proces z Doliną Charolotty! Sprawa dotyczy zdarzenia z 2013 roku, kiedy to Magda Gessler przeprowadzała kuchenną rewolucję w pubie „Viking”, nocując w hotelu „Dolina Charlotty”, gdzie miało dojść do awantury pomiędzy gwiazdą, a Mirosławem Wawrowskim, menadżerem hotelu. W styczniu odbyła się rozprawa, podczas której sąd uznał, że gwiazda znieważyła menadżera hotelu. Wczoraj zaś zapadł wyrok w drugim procesie, kiedy to Magda Gessler wniosła akt oskarżenia przeciwko szefostwu hotelu, gdzie podobno zatrzymano jej bagaż, a ochrona użyła siły wobec menadżera Magdy Gessler. Sąd uznał jednak, że zeznania osób przedstawiających się jako poszkodowane, były niespójne na różnych etapach śledztwa i procesu. Oba wyroki w sprawie zajść w hotelu są  jednak nieprawomocne:

Mam nadzieję, że to koniec tej sprawy, ale jeśli pani Gessler chce się odwoływać, to ma takie prawo. Ja jestem tym już zmęczony, choć pani Magda musi mieć świadomość, że hotel z powodu jej oskarżeń może stracić dobrą opinię. To są wymierne straty finansowe - powiedział reporterowi Radia Gdańsk Mirosław Wawrowski z Doliny Charlotty.

Magda Gessler musi zapłacić 7,5 tysiąca złotych grzywny, a także wpłacić 5 tysięcy złotych nawiązki na konto Polskiego Czerwonego Krzyża. Prawnicy Magdy Gessler zapowiadają apelację.

 

Zobacz także: Czy Mateusz Gessler zrobi tatuaż cioci Magdzie Gessler?

 

Magda Gessler przegrała w sądzie.

Magda Gessler w białym płaszczu z futerkiem
EastNews

Magda Gessler została skazana w sądzie.

Magda Gessler w niebieskiej sukience
ONS

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36