Magda Gessler w furii

Gessler może mieć poważne kłopoty! "Zostałam potępiona"

Magda Gessler w furii

Od ponad trzech lat Magda Gessler zmienia obraz kulinarnej mapy Polski. Jej program "Kuchenne rewolucje" uratował przed upadkiem wiele restauracji. Jednak okazuje się, że zmiany w lokalach jakie widzieliśmy w poszczególnych odcinkach show, a także komentarze restauratorki po przeprowadzonych metamorfozach, przyczyniły się do splajty kilku miejsc.

"Na żywo" informuje, że restauratorzy, którym Gessler zrobiła na oczach całej Polski czarny pr, przyczyniający się do ośmieszenia ich osób oraz w niektórych przypadkach do bankructwa, szykują zbiorowy pozew sądowy.

- Z dnia na dzień bez jakiejkolwiek winy stałam się potępiona przez wszystkich, nikt nie miał ochoty słuchać moich wyjaśnień - wyznała w "Na żywo" właścicielka restauracji Maltamara z Goczałkowic, która wzięła udział w "Kuchennych rewolucjach".


Tabloid dowiedział się również, że o dobre imię w sądzie zamierzają walczyć właścicielki zajazdu "Ania z Zielonego Wzgórza" z Tarnowskich Gór,  która po emisji programu musiała zamknąć lokal, a także nie wytrzymała presji otoczenia i wyjechała z Polski oraz właściciele restauracji "Magistrat", w której Gessler zrobiła rewolucję w ostatnim odcinku programu. To właśnie w tym ostatnim miejscu Magda Gessler wpadła w furię i wywracała stoły, a filmik przedstawiający to zdarzenie stał się hitem internetu.

Myślicie, że restauratorka na prawdę zaszkodziła lokalom, które po "Kuchennych rewolucjach" nie wyszły na swoje, czy po prostu ich właściciele poszli na łatwiznę i olali rady Magdy Gessler?

Zobacz: 15 złotych myśli Magdy Gessler

Magda Gessler i jej złote myśli:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03