Magda Gessler, portret
East News

Magda Gessler padła ofiarą oszustwa! Restauratorka ostrzega swoich fanów

Magda Gessler, portret
East News

Magda Gessler, podobnie jak jej koledzy i koleżanki z branży padła ofiarą oszustwa. Wizerunek restauratorki został bezprawnie wykorzystany do promocji środka na odchudzanie! Gwiazda ostrzega fanów przed zakupem specyfików z jej wizerunkiem na utratę wagi. Magda Gessler nigdy bowiem nie reklamowała tego typu produktu. 

Magda Gessler ofiarą oszustwa? 

W połowie marca wizerunek Agnieszki Chylińskiej został użyty w reklamie środków odchudzających. Zdjęcie gwiazdy zostało wykorzystane bezprawnie. Piosenkarka nigdy nie reklamowała żadnych preparatów, które pomagają pozbyć się niechcianych kilogramów. 

Teraz podoba sytuacja spotkała Magdę Gessler. Nieznany sprawca przywłaszczył sobie wizerunek restauratorki i za jego pomocą postanowił wypromować swój produkt. Co ciekawe, złodziej pomylił imię gwiazdy. Pod fotografiami jej metamorfozy napisał... Małgorzata Gessler, choć na zdjęciach dokładnie widzimy, że to Magda. 

Uwaga oszustwo! Po raz kolejny pojawiają się w sieci artykuły o "cudownym środku na odchudzanie" opatrzone moim wizerunkiem. Jednoznacznie wyjaśniam ze JEST TO OSZUSTWO, a mój wizerunek został wykorzystany BEZPRAWNIE ‼️Jest to sytuacja analogiczna do Kuby Wojewódzkiego, Magdy Mołek, Marcina Mellera, Kingi Rusin i ich niedawnych "cudownych inwestycji w kryptowaluty"... - napisała Magda Gessler na swoim Instagramie. 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska na policji! Co się stało?

Dodała, że sprawa została zgłoszona na policję i do działu prawnego TVN, więc pozostaje czekać na złapanie sprawców. 

Pod postem gwiazdy wywiązała się niemała dyskusja. Fani życzyli Magdzie jak najszybszego wyjaśnienia sprawy i nie mogli uwierzyć, że ktoś pomylił imię celebrytki! Ale nawet i pomimo błędu okazuje się, że niektórzy są w stanie zapłacić krocie za reklamowane przez gwiazdy produkty. 

Oj uwierz mi wierzą, wierzą. Moja Mama z dumą oświadczyła mi w weekend, że zakupiła jakiś koktajl którym odchudzała się Agnieszka Chylińska... słucham słucham i tak sobie myślę że coś mi nie gra ... oczywiście kradzież wizerunku a ludzie łapią się jak muchy bo nazwisko, bo faktycznie schudła ... tragedia 🤦🏻‍♀️ - napisała jedna z fanek pod Magdy postem.

Mamy nadzieję, że policja jak najszybciej złapie sprawców!

Magda Gessler padła ofiarą oszustów

Magda Gessler
EastNews

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12