Córka Magdy Gessler ostatnio coraz częściej pojawia się na salonach. Lara Gessler zapewnia jednak, że nie jest jej to na rękę i stara się wybierać tylko takie imprezy, które naprawdę ją interesują. Zobacz: Córka Magdy Gessler o show-biznesie: Trzymam się z dala

Lara podobnie jak jej sławna mama pasjonuje się gotowanie. Nasza reporterka, Iwona Piotrowska, postanowiła zapytać restauratorkę o to jak radzi sobie jej córka. Przy okazji nagrywania nowych odcinków programu "Masterchef" Magda Gessler zdradziła co tak naprawdę myśli o talencie kulinarnym pociechy. Jak się okazuje zachwytów nie było końca:

Genialnie gotuje. Będąc wegetarianką zrobiła mi najlepsze spagetthi bolognese. Coś nieprawdopodobnego, a obecnie już wyręcza mnie w moich restauracjach i powiem szczerze, że bardzo jej się to udaje. Jest znakomitym organizatorem, ma bardzo dobre poczucie smaku, jest cudownym cukiernikiem, bo jest cukiernikiem z pasji. Zwiała mi na rok do Londynu i tam robiła praktykę w jednej z restauracji z gwiazdką Michelin. 

Jaka matka taka córka.

Zobacz na Polki.pl: Córka Magdy Gessler na salonach w BARDZO krótkiej sukience
 

Magda Gessler o swojej córce


Lara Gessler na gali Kobieta Roku 2015

 

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler