Magda Gessler pokazała mamę Magda Gessler bez makijażu Magda Gessler sprzedaje dżemy, soki jaka cena? Magda Gessler o głośnym procesie
East News
1/5
East News

Bez wątpienia Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Jej "Kuchenne rewolucje" w każdy czwartek przyciągają tłumy wielbicieli przed ekrany telewizorów. Niestety, sława ma nie tylko pozytywne strony, ale również te negatywne, do których możemy zaliczyć hejterów. Magda Gessler ostatnio przekonała się, że ich słowa potrafią ranić. Jedna z hejterek zarzuciła bowiem restauratorce, że... stosuje botoks! Magda Gessler nie pozostawiła tego zarzutu bez odpowiedzi, a jej słowa są mistrzowskie. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co napisała Magda Gessler.

Zobacz: Magda Gessler w wyprostowanych włosach NIE wygląda jak Magda Gessler!

2/5
Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler może pochwalić się twarzą bez ani jednej zmarszczki. To oczywiście budzi podejrzenia niektórych internautów. Jedna z hejterek postanowiła dać upust swojej frustracji i zarzuciła Magdzie stosownie botoksu w komentarzu na Facebooku.

 

Ile już pani botoksiku w buzię wpompowała? Lubię "Kuchenne..." i do Pani też nic nie mam, ale widziałam zdjęcia z lat wcześniejszych... - napisała w komentarzu.

 

Magda zareagowała natychmiast!

Zobacz: Magda Gessler zostanie babcią?!

3/5
Magda Gessler bez makijażu
Instagram

Magda Gessler była zaskoczona takimi słowami. Podkreśliła, że blokuje osoby pełne nienawiści, ale i tak postanowiła odpowiedzieć na zarzut.

 

Zadziwia mnie pani. Czytam wszystkie wasze komentarze. Blokuję ludzi zarażonych zawiścią i głupich. Jest takie powiedzenie: "Albo d..a, albo twarz". No cóż. Do chudych nie należę, wybrałam twarz.... ku pani rozczarowaniu... nie mam czasu nawet na regularny masaż. A gdzie tu godziny na gabinety zmian? - odpisała.

 

Zobacz: Magda Gessler jako WIĘŹNIARKA w "Orange is the new black"! MUSICIE TO ZOBACZYĆ! 

4/5
Magda Gessler sprzedaje dżemy, soki jaka cena?
Instagram

Magda Gessler wyjawiła również swój sposób na piękną twarz.

 

Kocham to, co to robię. Kocham życie. Kocham ludzi. Może to ta energia jest tajemnicą ładnej twarzy? Uff, dobranoc - zakończyła.
 

 

Zobacz: Wow, co za ciało! Gessler pokazała się w bikini, a my nie możemy oderwać od niej wzroku! 

5/5
Magda Gessler o głośnym procesie

Uważacie, że Magda Gessler powinna reagować na hejty internautów?

Zobacz: 5 sekretów Magdy Gessler z okazji jej 65. urodzin! Nie uwierzycie, jak krótko śpi!

Więcej na temat Magda Gessler