Magda Gessler przestanie przeklinać w "Kuchennych rewolucjach"
ONS

Magda Gessler nie będzie przeklinać w "Kuchennych rewolucjach"!

Magda Gessler przestanie przeklinać w "Kuchennych rewolucjach"
ONS

Magda Gessler już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd w TVN. To właśnie dzięki niej, stacja zaledwie w kilka miesięcy zarobiła 57  mln złotych. Program "Kuchenne rewolucje" wciąż bije rekordy popularności, a co za tym idzie przyciąga największą ilość reklamodawców. Zobacz: Magda Gessler zarobiła 57 mln złotych dla TVN! Zobaczcie innych gigantów reklamowych


W kulinarnym show Magda Gessler pomaga właścicielom restauracji, dla których często pojawienie się znanej restauratorki jest ostatnią deską ratunku. W programie nie brakuje wielkich emocji i często z ust Magdy Gessler padają niecenzuralne słowa. Okazuje się jednak, że w kolejnych edycjach nie usłyszymy już przekleństw. Jak donosi "Fakt" Magda Gessler wyraźnie złagodniała i nie zamierza "rzucać mięsem" na wizji. Sama gwiazda TVN przyznaje, że jest to zasługa jej nowej... diety!

- Ostatnio zresztą w ogóle mniej się denerwuję. Moja biała dieta sprawiła, że stałam się spokojniejsza- zdradziła Gessler.Wygląda więc na to, że dzięki diecie Magda Gessler nie tylko zrzuciła kilka zbędnych kilogramów. Czekamy więc na najnowsze odcinki "Kuchennych rewolucji"! Będziecie oglądać?

Zobacz: Jak gotuje Magda Gessler? Gwiazda TVN w akcji na premierze nowego katalogu IKEIPrzeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47