Femme odpowiada Wiśniewskiemu
AKPA/ONS

Michał Wiśniewski i Magda Femme od wielu lat nie żyją ze sobą w zgodzie. Od czasu do czasu dochodzi pomiędzy byłymi małżonkami do słownych przepychanek, które odbywają się za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Dziś w sieci pojawiła się zapowiedź nowego odcinka internetowego talk show "20m2", w którym to wokalista ponownie dogryzł swojej pierwszej żonie. Zobacz: Wiśniewski poniża Femme i żartuje z ich ślubu

Na odpowiedź piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Magda na swoim Facebooku napisała odpowiedź na dość ostre słowa Wiśniewskiego. Femme zarzuca mu, że po raz kolejny chce się wypromować na skandalu.

- Witajcie kochani... Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem Odpowiadam choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba o której staram się zapomnieć za wszelką cenę próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale. Tym razem Michał mówi o "narkotykach" i o tym, "że mi nie wybaczy?" ale czego ? tego że zaatakował moją córkę, czy tego, że SŁYSZAŁAM, że nie ma raka ? [pisownia oryginalna] - skomentowała Magda Femme.


W dalszej części wpisu celebrytka odniosła się do metamorfozy lidera Ich Troje:

- Jednak jego metamorfoza chyba była tylko na premierę płyty, bo znów stary Michał który lubi się babrać w gó***ie wrócił i żadna farba tego nie zmieni... WIDAĆ że najlepszą firmą PR-ową MICHAŁA są jego byłe żony. [pisownia oryginalna]


Czyżby Michał Wiśniewski wkroczył właśnie na kolejną wojenną ścieżkę? Mamy nadzieję, że Michał zakończy szybko konflikt przemilczając sprawę, gdyż taki zły pr, może zaszkodź tylko promocji jego nowej płyty, a tym samy ludzie przestaną wierzyć w jego przemianę. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość"

Michał Wiśniewski na promocji nowej płyty w Empiku:

Więcej na temat Michał Wiśniewski Magda Femme