Maffashion o początkach blogowania
ONS

Maffashion opowiada o trudnych początkach: Było mi ciężko

Maffashion o początkach blogowania
ONS

Julia Kuczyńska to zdecydowanie najpopularniejsza blogerka w Polsce. Jej blog "Maffashion" notuje rekordowe liczby odsłon, a ona sama przekuwa jego popularność na kolejne projekty i coraz śmielsze poczynania w showbiznesie. Przypomnijmy: Maffashion została projektantką polskiej marki

Początki jej drogi na szczyt nie były łatwe - Maff jednocześnie studiowała i pracowała, a sam blog coraz bardziej zaczął ją pochłaniać i musiała w końcu wybrać życiową drogę. Zaryzykowała i postawiła na rozwijanie "Maffashion", a później marki StaffbyMaff, co oczywiście było doskonała decyzją.


To zajęcie faktycznie się opłaca, tylko teraz zależy kto, co chce robić. Ja wybrałam blogowanie, bo wcześniej jak każdy pracowałam na etacie, ale zaczęło mi to kolidować dodatkowo ze studiami. Bardzo szybko blog wzbudził zainteresowanie, dostawałam nowe propozycje, łącznie z programem w telewizji, udziały w nowych sesjach, projektach, w końcu podjęłam ryzykowną decyzję odejścia pracy, którą miałam  - opowiada w rozmowie z Super Expressem.


Wpływy z blogowania i korzyści z niego płynące nie były od początku imponujące i Julia przyznaje, że bywało ciężko. Teraz to już tylko przeszłość, bo Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających blogerek w kraju:
 

Oczywiście było mi ciężko, czasami wystarczało mi tylko na opłacenie czynszu i to było koniec. Jednak taka samorealizacja i realizowanie pasji z perspektywy czasu wydaje mi się warte tego ryzyka i trudnych początków - dodaje.


Zuch dziewczyna.

Zobacz też Maffashion na otwarciu atelier Kajetana Góry:

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08