Maffashion na okładce Be active

Maffashion ze swoim wyćwiczonym ciałem na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej. Ale brzuszek! WOW!

Maffashion na okładce Be active

Maffashion jest na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej Be active! Blogerka pochwaliła się swoim ciałem i zdradziła, że chciała je pokazać, bo jest zwykłą dziewczyną, która na co dzień nie zajmuje się sportem. Maffashion Waszym zdaniem ładnie wypadła na sesji?

 

Maffashion na okładce Be active

 

Blogerka opisała, dlaczego zdecydowała się na okładkę magazynu dla fanów sportu.

 

Zobacz: Jak powinno się wykonywać masaż pośladków: masaż klasyczny i erotyczny

Od dziś w sprzedaży nowy numer magazynu #BeActive ze mną na okładce! <3 Ogromnie się cieszę z wyróżnienia! To także Wasza zasługa!
Na całym świecie na okładkach 'magazynów fit' zazwyczaj pojawiają się osoby zawodowo zajmujące się sportem. Pojawiają się także inspirujące nas gwiazdy, które trafiają do dużego grona odbiorców.
Ja jestem przedstawicielką każdej z nas! Tak wiem, nie prowadzę standardowego życia, ale tak samo jak większość kobiet nie ćwiczę zawodowo, nie łączę z tym swojej przyszłości... robię inne rzeczy, a jednak staram się znaleźć czas na sport. Cieszę się z możliwości promowania wśród moich odbiorców takiej tematyki! Jak dobrze pamiętacie sesja nie była łatwa z uwagi na moją ranną rękę :) Wbrew pozorom ćwiczenia, które zadała mi @chodakowskaewa ( znajdziecie w magazynie) nie są takie proste :D i nie są dla kontuzjowanych.
Dziękuję całej ekipie odpowiedzialnej za sesje ❤️ #covergirl #beactivemagazyn #pressmaffashion - napisała Maffasion na swoim Instagramie.

Maffashion wspomina, że na sesji była kontuzjowana i miała zabandażowaną rękę, ale na okładce nic nie widać. A Wam jak się podoba ciało Maff? W numerze Be active blogerka razem z Ewą Chodakowską będą pokazywać nie obciążające kolan ćwiczenia na pośladki. Kupicie?

Zobacz także: Maffashion już tak nie wygląda! Powiększyła sobie usta i przyznała się do tego! ZDJĘCIA "PRZED" i "PO"

 

Maffashion niedawno przyznała się, ze powiększyła usta. Widać?

Maffashion

 

Maffashion na sesji okładkowej do Be active.

Maffashion

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10