Maffashion na koszulce Bershki
Blog Maffashion

Maffashion na koszulce światowej marki. Tym razem to nie Bershka

Maffashion na koszulce Bershki
Blog Maffashion

Polskie blogerki rosną w siłę - Maffashion od dłuższego czasu już zarządza swoją własną marką odzieżową, bierze udział w prestiżowych kampaniach reklamowych i jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych osób w polskim internecie - nie tylko w blogosferze. Rozwija też swoje prywatne pasje. Przypomnijmy: Maffashion fotografuje gwiazdy. Te zdjęcia robią wrażenie

Blogerki są ostatnio dość mocno krytykowane przez środowisko modowe, ale nijak ma to wpływ na sukcesy np. Maffashion. Kilka tygodni temu Julia została wyróżniona tytułem "Człowieka Roku Internetu", zdobyła też tytuł "Najpopularniejszej blogerki" przyznawany przez jeden z serwisów internetowych. Jej blogową twórczością interesują się również za granicą - w przeszłości wizerunek Kuczyńskiej i zdjęcia z jej bloga trafiały na t-shirty znanych zagranicznych marek, m.in. Bershki czy Mango.

Teraz Julia Kuczyńska znów ma powody do świętowania -  marka Mango ponownie umieściła zdjęcia Maff na swoich produktach. Nie trzeba chyba dodawać, że koszulki Mango można kupować na całym świecie. Jedno ze zdjęć przesłał do nas nasz czytelnik z Hiszpanii. Przy okazji pozdrawiamy.

Tak wyglądają t-shirty z wizerunkiem Maffashion.

Zobacz: Tesco podrabia Maffashion! Chcą zarobić na jej popularności?

Maffashion na koszulce Mango

Zobaczcie galerię t-shirtów znanych zagranicznych marek z wizerunkiem Maffashion:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00