Oleh i Magda - co sądzi o nich mama Madzi?

Czy Madzia i Oleh z Big Brothera są razem? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Oleh i Magda - co sądzi o nich mama Madzi?

Oleh Riaszeńczew właśnie udostępnił na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoją ukochaną - Madzią Wójcik, którą poznał w programie "Big Brother". Zakochani nie kryli się ze swoim uczuciem w Domu Wielkiego Brata, a przed telewizorami kibicowały im tłumy widzów!

Czy po zakończeniu programu gwiazdy wciąż się ze sobą spotykają? Okazuje się, że tak, a na dowód tego Oleh pokazał ich wspólne zdjęcie. 

Czy Magda i Oleh są razem?

Do tej pory Oleh dzielił się z fanami w sieci jedynie zdjęciami, które wykonała mu Madzia. Nie wszyscy internauci wierzyli, że para wciąż jest razem. Wielu osobom wydawało się, że drogi zakochanych rozeszły się po programie i byli uczestnicy "Big Brothera" tylko udają związek. 

Madzia i Oleh nie odpowiadali na krytykę internautów. Wspólne zdjęcie do sieci udostępnili dopiero, gdy byli na to gotowi. 

Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką Madzią , ale nie ostatnie chyba na pewno:) Dużo miłości każdemu życzę❤️❤️❤️#chybanapewno #madziolo - napisał Oleh w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Jeden z prowadzących żegna się z programem "Big Brother"! Kto odchodzi?

Internauci zasypali parę komplementami, jednak nie wszyscy uwierzyli w tę miłość.

Sztuczne pozy. Mnie się nie podoba 

I kto by pomyślał :) Wszyscy tak komentowali, a mega z was para. Od początku czułam, że będzie dobrze. Szczęścia życzę :) Wyglądacie razem wspaniale. 

Współczuję tej dziewczynie. Nawet po mowie ciała widać, że gość udaje :) kasiora się skończy to i lovki też - czytamy w komentarzach.

Przypominamy, zwyciężczyni Big Brothera Magda Wójcik wróciła do domu bogatsza o 100 tysięcy złotych i samochód. Co ciekawe, Madzia nie ma na razie prawa jazdy. W finale Madzia pokonała Radka Palacza, Igora Jakubowskiego i Bartka Boruca. 

Zobaczcie pierwsze zdjęcie, które Oleh udostępnił w sieci. Myślicie, że 20-latek zapomniał już o swojej dawnej miłości - Stefanii? 

Madzia i Oleh na pierwszym wspólnym zdjęciu

Madzia i Oleh razem
Instagram

Czy para pasuje do siebie?

Madzia i Oleh z Big Brothera na Instagramie
Instagram

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44