Madox porównuje się do Lady Gagi
Facebook

Madox prównuje się do Lady Gagi: Wyprzedziłem ją

Madox porównuje się do Lady Gagi
Facebook

Ostatnie tygodnie w świecie muzycznym to oczekiwanie na nowy singiel Lady Gagi, zwiastujący wielki powrót piosenkarki po kilku miesiącach przerwach. Utwór "Applause" trafił w końcu do sieci i podzielił fanów gwiazdy na dwa obozy. Przypomnijmy: Jest oficjalny NOWY PRZEBÓJ Lady Gagi! Kopia Madonny?

Swoją opinią o nowym przeboju amerykańskiej wokalistki postanowił też wypowiedzieć się nieco zapomniany już Madox. Kontrowersyjny artysta zasłynął w Polsce odważnymi teledyskami i bardzo androgynicznym wizerunkiem.

Madox docenia wysiłki Gagi i jest entuzjastą piosenki "Applause", ale podkreśla jednocześnie, że produkcja utworu mocno inspirowana latami 80-tymi u Gagi i innych artystów to temat już dość przebrzmiały, który on eksploatował na swojej płycie już dwa lata temu.
 

Zobaczymy jak numer się osłucha. Produkcyjnie na poziomie, choć jak to w przypadku Gagi dość mocno osadzone w latach 80 ^^ PS. O powrocie w nowych sezonach lat 80 wiedzą najbardziej osłuchani - tu dziękuję sobie i swoim producentom za wyprzedzanie oczywistych faktów - napisał na swoim Facebooku.


Poniżej najpopularniejszy singiel Madoxa - High On You. Rzeczywiście już wtedy brzmiał jak obecna Lady Gaga?

Zobacz też galerię zdjęć Madoxa z sesji dla jednego z magazynów:

Więcej na temat Lady Gaga Madox
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48