Madonna
East News

Madonna pokazała różowe włosy i... nową twarz! Ciężko ją poznać

Madonna
East News

Zawsze lubiła zaskakiwać fanów, i kompletnie nic się nie zmienia! Madonna pokazała właśnie na Instagramie trzy zdjęcia, które wywołały burzę. 62-letnia gwiazda postawiła na totalną metamorfozę. Pokazała nie tylko nowy kolor włosów, ale i odmienioną twarz! Jak teraz wygląda? Cieżko ją poznać!.

Zobacz także: Pamiętacie Ewę Szabatin z "Tańca z gwiazdami"? Tancerka przeszła ogromną metamorfozę i aż ciężko ją rozpoznać! 

Madonna na nowych zdjęciach

Gwiazda wie jak przyciągać uwagę. Na Instagramie obserwuje ją 15.5 miliona fanów z całego świata, każde jej zdjęcie jest więc szeroko komentowane. Tak było gdy kilka miesięcy temu pokazała się niemal nago, udowadniając że wciąż ma niesamowitą figurę. Tak jest i teraz. Na jej profilu instagramowym pokazały się właśnie trzy zdjęcia wokalistki, na których wygląda... całkiem inaczej niż dotąd. 

Trzy twarze kobiety, która właśnie zagłosowała. Ludzie, ruszcie się i weźcie za siebie odpowiedzialność - napisała przy fotkach.

Z hasztagu pod postem wynika, że w wyborach prezydenckich w USA piosenkarka nie popiera urzędującego prezydenta Donalda Trumpa, a jego demokratycznego rywala - Joe Bidena. Ale to nie poglądy polityczne wywołują największe emocje, a jej wygląd. Zobaczcie te trzy portrety. Szczególnie trzeci.

 

Prawda, że ciężko ją poznać? Jak Wam się podoba Madonna z różowymi włosami? Tak wyglądała kiedyś...

Madonna

 

Więcej na temat Madonna
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48