Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maciej Żurawski na pokazie Joanny Klimas
Newsy

Maciej Żurawski - kolejny piłkarz na salonach

Pozazdrościł Szczęsnemu i Lewandowskiemu?

Chociaż Maciej Żurawski nie gra już w polskiej reprezentacji w piłce nożnej to nie zamierza rezygnować z popularności jaką zyskał lata temu. Piłkarz chyba na fali Euro 2012 i popularności młodszych kolegów po fachu, Wojciecha Szczęsnego i Kuby Błaszczykowskiego (zobacz), postanowił o sobie przypomnieć. Okazję ku powrotowi do show-biznesu wybrał sobie nie byle jaką, bo pokaz cenionej w modowej branży Joanny Klimas.

Żurawski punktualnie pojawił się w pałacu w Wilanowie. Swoją obecnością przykuwał spojrzenia niejednej kobiety. W końcu kilka lat temu to on był najprzystojniejszym piłkarzem w drużynie narodowej. Według nas po upływie kilku lat od ostatniego pojawienia się na stadionie Żurawski zmienił się niewiele, a nawet zaryzykowalibyśmy stwierdzić, że wyprzystojniał.

Zobaczcie jak dzisiaj wygląda Maciej Żurawski i jak prezentował się za czasów świetności w polskiej reprezentacji:

Maciej Żurawski

Zobacz jak inne gwiazdy prezentowały się na pokazie Joanny Klimas:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska
ONS
TV-Show
Michał Żurawski wyznał w "Azja Express", że miał problem z alkoholem. "Nie piję od 3 lat. Żona wyciągnęła mnie z tego"
Michał Żurawski wyznał w "Azja Express", że miał problem z alkoholem. "Nie piję od 3 lat. Żona wyciągnęła mnie z tego"

Michał Żurawski opowiedział o swoim problemie alkoholowym! W ostatnim odcinku Azja Express uczestnicy musieli wykonać laotańską whisky - miejscowy trunek. Dla aktora i jego przyjaciela, Ludwika Borkowskiego, było to bardzo trudne zadanie, ponieważ obaj od 3 lat nie piją alkoholu.   Michał Żurawski o problemach z alkoholem: Uratowała mnie żona Michał przed kamerę przyznał, że miał problem z alkoholem, podobnie jak Ludwik. Aktor twierdzi, że w jego zawodzie łatwo można się uzależnić. Jednak dzięki rodzinie, a przede wszystkim żonie, Romie Gąsiorowskiej, udało mu się pokonać nałóg: Dzisiejsze zadanie przekroczyło granice naszych wytrzymałości, bo dotyczyło alkoholu, który sami musimy zrobić i sami musimy rozlać.  Nie mówię tego, aby tłumaczyć się, ale my jesteśmy dwoma osobnikami, którzy od kilku lat nie dotykają alkoholu, stąd pojawił się nerw, niekontrolowany nerw.  Żurawski przyznał, że kilka lat temu nie poradziłby sobie w programie "Azja Express": Prawie od 3 lat nie dotykam nic związanego z alkoholem, na to miała wpływ rodzina, żona, wszyscy dookoła, którzy znali mój poprzedni tryb życia. Gdyby ten program był kręcony parę lat temu, miałbym piersiówkę w kieszeni i biegalibyśmy po dachach lub dawno byliśmy w domu . To jest bardzo kuszące i wolne zawody skłaniają ku temu, że można sobie od rana do wieczora z tym razem żyć. Powiedziałem jednak "dość", właściwie nie ja, a moja żona, mnie z tego wyciągnęła i uzmysłowiła mi, że jest to po prostu problem - mówi Żurawski.  Zobacz także:  Jak pomóc alkoholikowi wyjść z nałogu?     Michał Żurawski może zawsze liczyć na swoją żonę, Romę. 

Katarzyna Zielińska i duet Bizuu - Flesz Fashion Night
WBF
Fleszstyle
Katarzyna Zielińska muzą Bizuu na Flesz Fashion Night. Zobaczcie jej niesamowitą kreację!
Katarzyna Zielińska muzą Bizuu na Flesz Fashion Night. Zobaczcie jej niesamowitą kreację!

Katarzyna Zielińska   jest jedną z 10 muz projektantów, które pojawiły się na gali Flesz Fashion Night .  Aktorka została muzą  Bizuu - duetu  Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak (zobacz:  Relacja z pokazu Bizuu: Kto z kim się bawił, kto wzbudził największe zainteresowanie? WIDEO ) Co projektantki mówią o sukni, jaką zaproponowały Kasi? „Nasza kreacja powstała w myśl hasła ' Reflect The Light', które było tematem przewodnim wydarzenia. Suknia, zaprojektowana specjalnie z myślą o Kasi Zielińskiej - wieloletniej przyjaciółce marki Bizuu -powstała z  transparentnej tkaniny i jedwabnej organzy . Muza Bizuu to nowoczesna i pewna siebie kobieta, świadoma swojego ciała - stąd pięknie wyeksponowane plecy . Klasyczna forma nabiera nowoczesnego charakteru poprzez połączenie dwóch rodzajów tkanin i ich fakturę .’’ Podoba wam się kobieca stylizacja Kasi Zielińskiej?   Zobacz: Helena Norowicz w oszałamiającej sukni Bohoboco na imprezie „Flesza”! Joanna Horodyńska w odważnej kreacji Joanny Klimas na imprezie magazynu „Flesz”   Kasia Zielińska w stylowym komplecie polskiej marki... Gdzieś już go widzieliśmy:) Zjawiskowa Ola Żebrowska na Flesz Fashion Night. Wiemy, kto zaprojektował suknię!   Katarzyna Zielińska na Flesz Fashion Night

Natalia Klimas
Newsy
Natalia Klimas pokazała tatę. Córka tatusia, a może jednak bardziej podobna do znanej mamy?
Natalia Klimas pokazała tatę. Córka tatusia, a może jednak bardziej podobna do znanej mamy?

Natalia Klimas zazwyczaj pokazuje się w towarzystwie swojej mamy, znanej projektantki  Joanny Klimas . Tym razem pokazała jednak jak wygląda jej tata. Natalia Klimas wrzuciła wspólne zdjęcie z nim na Instagram. Jest  do niego podobna?     Natalia ma pociągła twarz jak tata. Uśmiechy też mają takie same. Rodzice Natalii byli małżeństwem 18 lat. A po rozwodzie zostali przyjaciółmi. Jak to widzi wszystko Natalia? Jesteśmy we trójkę fajną rodziną. Mimo że oni są wiele lat po rozwodzie. Ale między nimi jest taka sztama. Tata zrobi wszystko dla mamy. Dlaczego się więc rozstali? Podobno to była szalona miłość jeszcze z liceum. Dlatego, że wyrośli z siebie. Związali się, jak byli bardzo młodzi - opowiadała w jednym  z wywiadów Natalia Klimas. A waszym zdaniem do kogo jest podobna Natalia Klimas do mamy czy do taty?   Zobacz także: Czy Natalia Klimas kocha jeszcze Piotra Woźniaka Staraka? Szczere wyznanie   Natalia Klimas i Joanna Klimas nie pokazują się często razem.   Natalia Klimas gra teraz w Pierwszej Miłości.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner