Maciej Zawadzki chłopak Marty Wierzbickiej
ONS

Serce Marty Wierzbickiej jest zajęte. Kim jest jej narzeczony?

Maciej Zawadzki chłopak Marty Wierzbickiej
ONS

Marta Wierzbicka to sensacja ostatnich dni w polskim show-biznesie. Młoda aktorka po szeroko komentowanym występie u Kuby Wojewódzkiego jest na fali, czego efektem jest rozbierana sesja dla "Playboy'a". Celebrytka przyjęła propozycję, a efekty można podziwiać już w majowym numerze. Przypomnijmy: Wierzbicka pokazała gigantyczne piersi w Playboyu (18+)

Wszystkich fanów urokliwej Marty zmartwi jednak wiadomość, że serce gwiazdy jest już od dawna zajęte. Wierzbicka od 6 lat spotyka się z Maciejem Zawadzkim, para niedawno nawet się zaręczyła. Okazuje się, że Zawadzki to romantyk:

Maciek o północy zabrał mnie na spacer na Starówkę, w pewnym momencie spontanicznie uklęknął w małej uliczce i zapytał czy będę jego żoną, czy spędzę z nim resztę życia. Towarzyszyły nam niezwykle emocje, byłam bardzo zaskoczona, byłam w szoku, nie spodziewałam się, że Maciek oświadczy się w najbliższym czasie - opowiadała wzruszona Marta w wywiadzie dla TVN.pl


Marta i Maciej mieszkają ze sobą już od prawie dwóch lat i, jak podkreśla w wywiadach celebrytka, doskonale się dogadują i nie wybuchają między nimi żadne kłótnie. To właśnie chłopak Wierzbickiej namówił ją, aby zaczęła prowadzić bloga lubieszpinak.blogspot.com, który ostatnimi czasy stał się niezwykle popularny. Marta umieszcza na nim zdjęcia swoich stylizacji, jedzenia, ale też chętnie pokazuje przystojnego narzeczonego.

Zobacz jak wygląda mieszkanie Marty Wierzbickiej >>>

Podobnie rzecz ma się z medialnymi imprezami, na których seksowna aktorka często bywa - zawsze w towarzystwie Maćka. Trzeba przyznać, że para prezentuje się uroczo i ciężko się dziwić, że są ulubieńcami fotoreporterów. Fajnie razem wyglądają?

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47