Monika Mrozowska urodzi przez cesarskie cięcie
ONS

Były mąż Mrozowskiej zostanie ojcem. Z jej porodem są natomiast małe problemy

Monika Mrozowska urodzi przez cesarskie cięcie
ONS

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło tuż po rozwodzie szybko ułożyli sobie życie na nowo. Aktorka związała się ze Sebastianem Jaworskim, z którym jest w ciąży. Celebrytka nie rezygnuje jednak z pracy - często pojawia się w telewizji, gdzie z dumą prezentuje swój ciążowy brzuszek. Przypomnijmy: Mrozowska kwitnie w ciąży. Jej brzuszek jest coraz większy

Termin porodu Mrozowskiej został wyznaczony na połowę sierpnia. Monika niedawno została przyłapana przez fotoreporterów w jednym z warszawskich szpitali, pojawiła się więc plotka, że urodziła. Jak udało się ustalić "Party" gwiazda, ze względów medycznych, na dniach przejdzie operację cesarskiego cięcia. Dumni rodzice wybrali już imię dla synka - postanowili nazwać go Józef. Dwie córki Moniki, Karolina i Jagoda, nie mogą się już doczekać na braciszka. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

"Party" dowiedziało się również, że były mąż aktorki, Maciej Szaciłło, ponownie zostanie ojcem!  Wraz ze swoją żoną, Karoliną Kopocz oczekują na przyjście pierwszego dziecka. 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Monikę.

Zobacz: Mrozowska nie kupi trzeciemu dziecku nowych ubranek. Ma inny pomysł
 
Monika Mrozowska w ciąży pod studiem TVP:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03