Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maciej Musiał na zakupach z mamą. Maciej Musiał wstydzi się rodziców
screen z YouTube/DDTVN
Newsy

Musiał narzeka na rodziców: Przynoszą mi obciach

Ostatnio przyłapano go na zakupach z mamą

Maciej Musiał jest jedną z najgorętszych gwiazd ostatnich miesięcy. Popularność przyniósł mu serial „Rodzinka.pl”, a teraz także cieszy się sympatią widzów jako współprowadzący program „The Voice of Poland”. Kilka tygodni temu gwiazdor skończył 18 lat, przekraczając tym samym próg dorosłości. Do niedawna w wywiadach podkreślał, że jego pieniędzmi zarządzają rodzice, a on nawet do końca nie wie, ile ich ma. Cała sytuacja diametralnie uległa zmianie. Z dnia na dzień Maciej poczuł się dojrzale do tego stopnia, że teraz czasami rodzice przynoszą mu... obciach.

Aktor był gościem „Dzień Dobry TVN”. Zapytany na antenie przez Marcina Prokopa o to, czy wstydził się rodziców, bez dłuższego namysłu potwierdził:

- Do dzisiaj się wstydzę rodziców. Najgorsze jest to, jak przychodzą do mnie koledzy do domu i oczywiście ulubioną rozrywka mojego taty jest darcie łacha z kolegami ze mnie.


Jak widać na gwiazdorzenie w domu Maciej pozwolić sobie nie może, bo tata szybko sprowadza go na ziemię. Na szczęście aktor wielokrotnie udowodnił, że ma do siebie dystans i to, że ojciec podśmiewa się z niego, nie robi na nim wielkiego wrażenia. Ale na zakupy z mamą chyba raczej już się nie wybierze… ;)

Maciej Musiał na zakupach z mamą. Maciej Musiał wstydzi się rodziców


Maciej Musiał na zakupach z mamą. Maciej Musiał wstydzi się rodziców

Maciej Musiał chwali się klatą:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maciej Musiał, Anna Musiał
Newsy
Mama i... wiara uchroniły Maćka Musiała przed kłopotami! W jaki sposób?
Mama i... wiara uchroniły Maćka Musiała przed kłopotami! W jaki sposób?

Maciej Musiał jest bardzo wierzący. Jego mama, Anna Musiał, opowiedziała w programie katolickim, że powierzyła życie swojego syna Matce Boskiej, a teraz chce, by pojechał z nią na pielgrzymkę do Medjugorje. Dla niej wszystko co dobre sptyka jej syna tylko dzieki wierze. Opowiedziała też jak wiara pomoga im w życiu. Po urodzeniu syna zawierzyłam go Marce Bożej. Przed laty moja mama również zawierzyła mnie Maryi. Zanim zaszła ze mną w ciążę, dwa razy poroniła. Miała już 46 lat i lekarze sugerowali przerwanie ciąży. Mama powiedziała, że tego nie zrobi. Zawierzyła mnie Maryi, a ja urodziłam się zdrowa - powiedział Anna Musiał w Salve TV.   Mama Musiała i Maciek wierzący i praktykujący Jednak wiara nie uchroniła mamy Maćka przd trudnymi wyborami życiowymi. W 2014 roku rozwiodła się z mężem, a tatą Musiała. Wtedy pojechała na wycieczkę do Medjugorje, by sobie pomóc.   Zobacz:  Maciej Musiał zwolnił swoją matkę. Co było nie tak?   W pewnym momencie Matka Boża przemówiła do mnie, a ja się jej zwierzałam. Ona jest jak dobra mama, pomaga nawet w banalnych, codziennych sprawach. Przez nią jesteśmy bliżej Pana Boga. To, że już jako dziecko zostałam zawierzona Matce Bożej, to najlepszy prezent jaki mogłam dostać od moich rodziców i jaki mogłam dać swojemu synowi - czytamy słowa Anny Musiał w "Dobrym Tygodniu"   Choć Maćkowi Musiałowi układało się świetnie, grał w popularnym serialu, zarabiał na reklamach... czuł pustkę. Prasa zaczęła pisać, że pali, pije, urządza głośne imprezy. Mama zabrała go wtedy na rekolekcje na 18. urodziny.    Podczas modlitwy w pewnym momencie poczułem Boga, zaczęły mi płynąc łzy - relacjonował aktor.   Teraz, żeby dalej dobra passa go nie opuszczała, mama namawia Musiała na wyjazd do sanktuarium w Medjugorie. Maciek jest teraz na...

Maciej Musiała rozbierze się w serialu
Facebook
Seriale
Maciej Musiał jak Justin Bieber. Rozbierze się do naga
Aktor pochwali się swoim ciałem w całej okazałości

Maciej Musiał to zdecydowanie najpopularniejszy aktor młodego pokolenia w Polsce. 18-letni gwiazdor ma już ogromne rzesze fanek, a media często porównują go do Justina Biebera . On sam potrafi też podnieść temperaturę wokół własnej osoby. Przypomnijmy: Musiał opowiedział o swoim dziewictwie Teraz porównań do Biebera może być jeszcze więcej - kilka dni temu internet obiegły zdjęcia nagiego wokalisty, który z gitarą paradował po swoim domu robiąc żart... babci. Niebawem w pełnym negliżu zobaczymy również Musiała, który rozbierze się na planie serialu "Rodzinka.pl" - jak informuje serwis SwiatSeriali.pl, jego bohater rozbierze się podczas gry w tzw. "rozbieranego" i to kompletnie. Świadkami całej sytuacji będą również serialowi rodzice Maćka - Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska. Przewidujemy, że liczba nastolatek śledzących serial drastycznie wzrośnie. Będzie chcieli zobaczyć nagiego Musiała na ekranie swoich telewizorów?  

Maciej Musiał w czarnej kurtce
Newsy
Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W mediach pojawiły się ich wspólne zdjęcia
Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W mediach pojawiły się ich wspólne zdjęcia

Serce Macieja Musiała jest już zajęte? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele fanek aktora z serialu "Rodzinka.pl". Niestety, Maciej Musiał należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i niechętnie opowiadają o swoim życiu uczuciowym. W przeszłości media plotkowały, że aktor spotykał się m.in. z Agnieszką Więdłochą i Olgą Kalicką. Kilka miesięcy temu pojawiły się również doniesienia, że Musiał związał się z modelką  Natalią Uliasz - gwiazdor serialu TVP jakiś czas później zdementował doniesienia na ten temat i zapewnił, że Natalia jest narzeczoną jego kolegi. Teraz media informują, że Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W sieci pojawiły się zdjęcia zakochanej pary! Maciej Musiał znalazł szczęście u boku pięknej miss? Według doniesień "Super Expressu" Maciej Musiał już od kilku miesięcy spotyka się z Miss Polski 2018, Olgą Buławą. Dziennik opublikował nawet wspólne zdjęcia pary, na których widać, że Maciej i Olga są w naprawdę bliskiej relacji. Dziennikarze "SE" próbowali porozmawiać z aktorem o jego nowym związku. Jak Maciej Musiał zareagował na pytanie o jego partnerkę? - Nie komentuję życia osobistego - odpowiedział krótko.  Co ciekawe, aktor wcale nie zdementował informacji o swoim nowym związku. Niestety, 24-letni Maciej Musiał i starsza od niego o 4 lata Olga Buława nie publikują na portalach społecznościowych wspólnych zdjęć. Kto wie, być może kiedyś zobaczymy ich razem na oficjalnej imprezie?  Olga Buława i Maciej Musiał pasują do siebie? Przypominamy, że nowa partnerka aktora w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski, a na co dzień jest stewardessą. Zobaczcie, jak wygląda piękna miss! Zobacz także:   "Czułem, że stoję w miejscu" Maciej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner