Maciej Dowbor opowiedział o swoich relacjach z mamą
ONS
1/5
Maciej Dowbor opowiedział o swoich relacjach z mamą
ONS

Maciej Dowbor w poruszającym wywiadzie opowiedział o swoich relacjach z mamą i zdradził, czy ma do niej żal za to, że nie chciała go wychowywać. Prowadząca "Nasz nowy dom" straciła kontakt z synem, gdy miał zaledwie trzy lata. 19-letnia wówczas Katarzyna Dowbor wyprowadziła się z domu i skupiła się na swojej karierze. Dopiero po latach Maciej Dowbor i jego mama postanowili spróbować naprawić łączące ich relacje.

 

Dziś mają ze sobą świetny kontakt, ale czy gwiazdor Polsatu wciąż ma żal do swojej matki? Jak na jego życie wpłynęło zachowanie Katarzyny Dowbor?

 

Zobaczcie, co Maciej Dowbor powiedział w najnowszym wywiadzie. Jego komentarz wzrusza do łez...

 

Zobacz także: HISTORIA SIOSTRZANEJ MIŁOŚCI- PROJEKT "BARELY DIFFERENT"

2/5
Maciej Dowbor
ONS

Maciej Dowbor w rozmowie z magayznem "Twój Styl" przyznaje, po wyprowadzce mamy z ich rodzinnego domu jego wychowaniem zajął się jego tata. 

Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra- zdradził Maciej Dowbor. 

Kontakty z mamą pogorszyły się jeszcze bardziej, gdy Maciej Dowbor w wieku 9 lat razem z ojcem przeprowadzili się do Niemiec. Do Polski wrócił dopiero jako nastolatek- wtedy postanowił zamieszkać ze swoją mamą w Warszawie. 

Jak wydarzenia z dzieciństwa wpłynęły na dorosłe życie Dowbora? Czy Maciej ma żal do swojej mamy? Komentarz na następnej stronie. 

Zobacz także: Robi domowe metamorfozy innym, a jak sama mieszka Katarzyna Dowbor?

3/5
Katarzyna Dowbor
ONS

Czy Maciej Dowbor ma żal do swojej mamy? 

(...) przeprowadzka wtedy, to była dla nas druga szansa na relację matki i syna. (…) A tak nasze stosunki są dobre. (...) Muszę przyznać, że wiele się od mamy nauczyłem, to mi pomogło zwłaszcza w telewizji. Show must go on. Podziwiam mamę, że mimo życiowych zawirowań zachowała klasę- zdradził w rozmowie z "Twoim Stylem".

Co teraz, po latach jest dla niego najważniejsze? 

Chcę spędzać z rodziną więcej czasu. Mam tylko jedno życie. Za chwilę skończę 40 lat i nawet nie wiem, kiedy z chłopaka, który miał na siebie tysiąc pomysłów, ale żadnego dobrego, zmieniłem się w dorosłego mężczyznę, który wie, na co chce w życiu postawić- zdradził Maciej Dowbor. 

4/5
Katarzyna Dowbor, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na premierze sztuki "Interes życia"
ONS

Znaliście wcześniej historię Katarzyny Dowbor i jej syna? 

Zobacz także: Przemoc w rodzinie Kasi Dowbor: Mąż mnie bił

5/5
Maciej Dowbor
Więcej na temat Katarzyna Dowbor Maciej Dowbor