M jak miłość: Metausz uderzy swojego ojca
Instagram/MTL Maxfilm

M jak miłość: Ostra kłótnia Marka i Mateusza! Pijany nastolatek uderzy swojego ojca!

M jak miłość: Metausz uderzy swojego ojca
Instagram/MTL Maxfilm

Marek (Kacper Kuszewski) pobije się z synem?! Już w najbliższym odcinku "M jak miłość" widzowie będą mogli zobaczyć zaskakujące sceny z udziałem Marka Mostowiaka i Mateusza (Krystian Domagała)! Okazuje się, że nastolatek nie jest zachwycony pomysłem swoich rodziców, którzy planują wyjazd z Polski. Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1393. odcinku "Mjm" dojdzie do ostrej kłótni Mateusza z ojcem! Pijany nastolatek uderzy Marka! 

Ostra kłótnia Marka i Mateusza!

Już w najbliższy poniedziałek, 29 października, TVP2 wyemituje 1393. odcinek "M jak miłość" w którym nie zabraknie emocji! Według doniesień portalu superseriale.se.spl w najnowszej odsłonie serialu Mateusz i jego dziewczyna spędzą romantyczne chwile nad rzeką, a przy okazji... wypiją całą butelkę wina. Kiedy pijany nastolatek wróci do domu natknie się na ojca, który będzie na niego wściekły. 

Chwileczkę, kolego! Koniec dyskusji, nie będę z tobą rozmawiał dopóki nie wytrzeźwiejesz, jasne?! A teraz do domu, ale już!- powie wściekły Marek.

Niestety, Mateusz bardzo nerwowo zareaguje na słowa ojca. 

Nie traktuj mnie jak gówniarza. Napiłem się może łyk wina. To chyba nie jest jakaś zbrodnia? - będzie krzyczał nastolatek. 

Mateusz powie ojcu wprost,  że nie zamierza wyjeżdzać z Grabiny. 

Nawet mnie nie zapytaliście czy chcę tam jechać. Nic was nie obchodzi czego ja chcę. Nie jadę tam! Zostaję w Grabinie na wakacje- powie do ojca.

Marek będzie wściekły! Złapie syna za koszulę, a ten go uderzy! 

Nikt nie będzie mi dyktował, co mam robić - powie do ojca i ucieknie do swojej dziewczyny, Lilki. 

Pijanego nastolatka zauważy ojciec dziewczyny, który od razu zadzwoni do Marka z ostrzeżeniem, że za chwilę wezwie policję! Jak zakończy się awantura Marka i jego syna? Czy Mateusza będzie miał problemy z policją? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: Wiemy, jak będzie wyglądało odejście Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość"! Kiedy ostatni odcinek z jego udziałem?

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku

 

Mateusz po spotkaniu z dziewczyną wróci do domu pod wpływem alkoholu. 

 

Nastolatek uderzy swojego ojca!

Kacper Kuszewski pożegnanie z M jak miłość
ONS.pl
 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01