Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

"M jak miłość": Mateusz zdradzi Lilkę z jej najlepszą przyjaciółką? W nowym sezonie będzie się działo! 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Co wydarzy się w nowym sezonie "M jak miłość"? Co czeka bohaterów serialu po wakacjach? Wygląda na to, że sporo emocji przyniesie nam wątek Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała)! Młode małżeństwo czeka poważna próba. Czy zakochani przetrwają trudne chwile? Mateusz zdradzi swoją żonę? Zobaczcie, co czeka nas w nowych odcinkach.

Małżeństwo Lilki i Mateusza przetrwa?

Zaledwie kilka tygodni temu widzowie mogli zobaczyć odcinek "M jak miłość" w którym Lilka i Mateusz ślubowali sobie miłość i wierność. Młode małżeństwo zamieszkało w domu Banachów i wydawało się, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich uczucia. Niestety, teraz okazuje się, że w nowych odcinkach między Lilką a Mateuszem nie będzie już tak kolorowo! Żona Mostowiaka bardzo się zmieni i nie będzie już tą sympatyczną dziewczyną, którą poznaliśmy wcześniej. 

Lilka przechodzi przemianę. Troszkę też pokazuje pazurki. Nie zawsze jest stonowana. Lilka Banach ma swoje mocne strony, ale też słabe- Monika Mielnicka zdradziła w "Kulisach M jak miłość. 

Według doniesień portalu superseriale.se.pl w nowym sezonie "M jak miłość" Lilka i Mateusz będą przygotowywać się do matury. To z pewnością będzie trudny czas dla Mateusza, który wciąż będzie pracował, żeby utrzymać swoją rodzinę, a jego żona pokaże swoje drugie oblicze. Żona Mateusza zacznie skupiać się na życiu towarzyskim i wciąż będzie przyjaźnić się z Alą i Ewką. Dziewczyny będą pojawiać się w domu Banachów, żeby razem z Mateuszem uczyć się do matury. Czy w tym czasie Mateusz zbliży się do jednej z przyjaciółek swojej żony? Mostowiak znajdzie pocieszenie w ramionach Ewy?

Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Myślicie, że małżeństwo Lilki i Mateusza przetrwa trudne chwile?

Zobacz także: Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?

W nowych odcinkach "M jak miłość" Lilka przejdzie ogromną metamorfozę. 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Czy Mateusz zdradzi swoją żonę z jej przyjaciółką?

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56