Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość Adriana Kalska na planie M jak miłość Marcin Bosak na planie M jak miłość Maurycy Popiel i Marcin Bosak na planie M jak miłość Tomasz Dedek na planie M jak miłość - Olewicz
Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Znów wielkie emocje w "M jak miłość"! Już we wtorek 18 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje 1495. odcinek serialu, w którym zobaczymy, jak Kamil (Marcin Bosak) próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z Arturem Skalskim (Tomasz Ciachorowski). Kuzyn zmarłego psychopaty jest pewny, że to Chodakowscy mają coś wspólnego z jego zaginięciem. Kamil spotka się z Izą (Adriana Kalska) i dowie się, gdzie mieszka Olek (Maurycy Popiel)! Lekarz będzie mógł liczyć na pomoc Olewicza (Tomasz Dedek), który będzie chciał... pozbyć się Kamila! 

Co dokładnie wydarzy się w 1495 odcinku "M jak miłość"? Mamy zdjęcia i opis serialu! 

Zobacz także: W "M jak miłość" nie brakuje emocji! Jesteś na bieżąco? Sprawdź się w naszym quizie!

1/5
Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

W 1495 odcinku "M jak miłość" Olek i Aneta przeniosą się do nowego mieszkania i odetchną z ulgą kiedy dowiedzą się o nowych ustaleniach policji, która wykazała, że niedawno odnalezione ciało należało do bezdomnego. Kamil jednak się nie wycofa… Mężczyzna będzie postanowi nachodzić Chodakowskich aż do chwili, gdy ktoś w końcu „pęknie” i wyzna mu prawdę.

2/5
Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Jako pierwsza jego ofiarą padnie Iza, którą prawnik odnajdzie w pracy.


- Czy Artur od tamtej pory się do pani nie odzywał? Nie zadzwonił, nie napisał, nie wysłał… białych róż?- będzie próbował dowiedzieć się Kamil.
- Proszę zostawić mnie w spokoju! I wyjść albo wezwę ochroniarza!- Iza będzie przerażona spotkaniem z Kamilem. 
- Przepraszam, nie chciałem pani zdenerwować. Po prostu… to mi nie daje spokoju. Takie zachowanie nie pasuje do Artura. Obawiam się, że wydarzyło się z nim coś złego... i że państwo wiedzą coś na ten temat.
- Wzywam ochronę!

3/5
Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Tego samego dnia Gryc spotka się też ze swoją ciotką (Agata Rzeszewska) i zapewni ją, że dowie się, co stało się z Arturem. 


- Zdaję sobie sprawę, jak bardzo Artur skrzywdził Izę i jej rodzinę… Ale to mój chrześniak, rozumiesz?
- Niezależnie od tego, co zrobił, jak postępował... jesteśmy mu winni prawdę. Ja jestem mu to winien. Obiecuję, że zrobię wszystko, żeby tę sprawę wyjaśnić do końca!

4/5
Maurycy Popiel i Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Kamil dzięki pomocy detektywa dowie się, gdzie przeprowadził się Olek i wybierze się do jego mieszkania! 


- Ponawiam prośbę o rozmowę... Jak pan widzi, sprawa jest dla mnie istotna i jestem dość... zdeterminowany!
- Ja też! Spieprzaj stąd!

Zdenerwowany Chodakowski wyrzuci Kamila za drzwi i znów będzie o krok od załamania.


 

5/5
Tomasz Dedek na planie M jak miłość - Olewicz
MTL Maxfilm

Chwilę po wizycie Gryca do Chodakowskiego zadzwoni... Olewicz! Co mu zaproponuje? 


- Widzę, że ziemia się panu pali pod nogami… Ten gość nie daje panu spokoju, co? Jeśli pan chce, ja się nim zajmę. Zrobię to dla pana z przyjemnością… Wytłumaczę, żeby nie wpychał nosa tam, gdzie go nie proszą!

Czy Olewicz raz na zawsze pozbędzie się Kamila? Mężczyzna zabije kuzyna Artura?  Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

 

Więcej na temat M jak miłość