Party Stories
Kamil Gryc zwiastun M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen zwiastun
Newsy

"M jak miłość": Kamil Gryc zamieszka z córką w dawnym domu Chodakowskiej? Joanna na zawsze znika z serialu!?

Nowy sezon „M jak miłość” jest pełen niespodzianek. Okazuje się, że Kamil Gryc, który sporo namieszał w życiu dawnych przyjaciół nie tylko nie zniknie, ale okaże się, że jest ojcem. Niespodziewanie dla wszystkich to Magda zdecyduje się pomóc dawnemu kochankowi stworzyć dom dla jego córki Poli. Budzyńska, wiedząc, że Joanna zaplanowała wyjazd do swojego ojca we Francji wpadnie na pomysł, aby to Gryc zamieszkał w jej domu razem z córką. Czy to oznacza, że Chodakowska nie planuje powrotu?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Kamil Gryc zamieszka z córką w dawnym domu Chodakowskiej!?

Kamil Gryc zupełnie nie spodziewał się, że przyjdzie mu zostać ojcem i to całkiem sporej dziewczynki. W 1535 odcinku serialu, jak podaje serwis superseriale.se.pl, dawna kochanka Kamila podrzuci do niego 6-letnią Polę i od tego momentu to Gryc będzie musiał zajmować się córką. Mężczyzna będzie nie tyle zaskoczony, co przerażony nową sytuacją, ale szybko wpadnie na kolejny przebiegły pomysł i poprosi Magdę o pomoc przy córce, w ten sposób będzie chciał się zbliżyć do żony Andrzeja.

Kiedy Kamil i Andrzej pojadą odebrać Polę na lotnisko, Magda szybko znajdzie dla przyjaciela i jego córki nowy dom! Okazuje się, że Joanna zdradziła Budzyńskiej, że nie zamierza wracać do Polski przez najbliższe miesiące, a wtedy Magda  zaoferuje Kamilowi i Poli, aby zamieszkali w domu na Wietrznej. W ten sposób Kamil będzie cały czas blisko Kingi i Magdy. Wydaje się, że w "M jak miłość" zaskakujących sytuacji nie zabraknie. 

Chcielibyście, żeby Magda i Kamil znów byli razem?

Zobacz także: Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę!

M jak miłość - odcinek 1527
MTL Maxfilm

Wyjazd Joanny do Francji jest już przesądzony.

M jak miłość: zdjęcia z 1524 odcinka serialu
Artrama

Kamil Gryc sporo namiesza w relacjach dawnych przyjaciół.

Kamil Gryc M jak miłość
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość Aneta z matką
MTL Maxfilm
Newsy
Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Pamiętasz, co wydarzyło się w ostatnim odcinku serialu?

Gotowi na nowy quiz z wiedzy o "M jak miłość"? Jeżeli tak to spróbujcie odpowiedzieć na nasze pytania z ostatniego odcinka hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki! Pamiętacie, co działo się w 1529 odsłonie "Mjm"? O co Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski) poprosił swojego ojca? Ile razy rozwodziła się matka Anety (Ilona Janyst)? To tylko część pytań z naszego quizu! Spróbuj odpowiedzieć na wszystkie!

Rozpoczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także: Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę!

Gotowi na nowy quiz z wiedzy o "M jak miłość"? Jeżeli tak to spróbujcie odpowiedzieć na nasze pytania z ostatniego odcinka hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki! Pamiętacie, co działo się w 1529 odsłonie "Mjm"? O co Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski) poprosił swojego ojca? Ile razy rozwodziła się matka Anety (Ilona Janyst)? To tylko część pytań z naszego quizu! Spróbuj odpowiedzieć na wszystkie! Rozpoczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:   Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę!

Kamil Gryc M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Magda i Andrzej odbiorą dziecko Kamilowi!? Gryc przejdzie załamanie nerwowe?
Co w najbliższych odcinkach M jak miłośc?

Kamil Gryc w „ M jak miłość ” dowie się, że ma 5-letnią córkę Polę i ma się nią zająć. Mężczyzna będzie przerażony nową sytuacją i poprosi o pomoc przy opiece nad dzieckiem Magdę i Andrzeja. Szybko okaże się, że dziewczynka polubi ich, a Budzyńskiego zacznie traktować jak swojego ojca. Jak na to zareaguje Kamil? Magda i Andrzej odbiorą dziecko Kamilowi!? Kamil będzie musiał się zająć swoją córką . Mężczyzna nie ma pojęcia, jak opiekować się dzieckiem i będzie załamany. Poprosi Magdę, aby odebrała z nim dziewczynkę z lotniska. W ten sposób Gryc będzie chciał się zbliżyć do Budzyńskiej. Jednak zamiast niej z Kamilem na lotnisko pojedzie Andrzej! Ku zaskoczeniu Kamila dziewczynka będzie pewną siebie dziewczynką i na widok obu mężczyzn to do Budzyńskiego podejdzie z pytaniem j esteś moim tatą? W 1535 odcinku, który zobaczymy 20 października, to właśnie Magda i Andrzej poświęcą najwięcej czasu małej Poli. Z kolei Kamil skorzysta z pomysłu Budzyńskiej i przeprowadzi się do domu Chodakowskiej, która wyjechała do Francji. Teraz będzie tam mieszkał z córką, a Magda i Kinga mają pomagać mu w opiece nad dzieckiem. Czy w ten sposób Gryc zbliży się do byłej kochanki? A może dziewczynka będzie wolała mieszkać z Budzyńskimi? Zobacz także:   "M jak miłość": Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA! Kamil Gryc będzie zauroczony dziewczynką, ale zupełnie nie będzie wiedział, jak się opiekować dzieckiem.  Z pomocą przyjacielowi przyjdzie Magda, która uwielbia dzieci i sama marzy o własnych.     

M jak miłość Kamil z córką
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Kamil dowie się, że jego córka jest chora! Dramatyczne sceny w serialu

Przed Kamilem (Marcin Bosak) z  "M jak miłośc" naprawdę trudne chwile! Nie dość, że będzie musiał odnaleźć się w roli ojca, to wkrótce dowie się, że jego córka choruje. Gryc będzie wściekły i podczas rozmowy z byłą kochanką zacznie jej wypominać, że to przez nią musi się zajmować małą Polą. Niestety, kiedy dziewczynka usłyszy co mówi jej ojciec, wybiegnie z domu prosto na ulicę... Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"! Wielkie emocje w "M jak miłość"! W miniony wtorek, 20 października, w "M jak miłość" poznaliśmy córeczkę Kamila. Gryc po raz pierwszy musiał się sprawdzić w roli ojca, co było dla niego naprawdę trudne. Kamilowi pomogli Magda (Anna Mucha) i Budzyński (Krystian Wieczorek) - Magda przygotowała dla nich dom po Joasi, a Andrzej razem z Kamilem odebrał małą Polę z lotniska. Teraz okazuje się, że już wkrótce Gryc dowie się, że jego córka ma poważną alergię, o czynm wcześniej nie wspomniała mu mama dziewczynki! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1536 odcinku "M jak miłość" Kamil zatrudni nianię do opieki nad córką. Dziewczynka, która dopiero co przyleciała do Polski i tęskni za mamą nie będzie jednak chciała zostać z nią sama w domu. Pola będzie chciała być najbliżej swojego taty.  Nie próbuj tych sztuczek na mnie, bo ja mam serce z kamienia! - Gryc powie do córki. Ostatecznie Kamil zabierze córkę do pracy, a tam dziewczynka skradnie serca wszystkich pracowników kancelarii. Niestety, po powrocie do domu Gryc zauważy, że dziewczynka ma wysypkę! Przerażony poprosi o pomoc Magdę, która zacznie mu tłumaczyć, że Pola może mieć uczelenie pokarmowe. Gryc zadzwoni do matki Poli o urządzi jej prawdziwą awanturę za to, że nie powiedziała mu o chorobie Poli. Między byłymi...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner