Ula i Janek M jak miłość
Instagram
Newsy

M jak miłość: Janek będzie walczył o życie, a Ula nawet nie odwiedzi go w szpitalu! Dlaczego?

Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie, a Ula (Iga Krefft) nawet nie odwiedzi go w szpitalu? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji!

Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie, a Ula (Iga Krefft) nawet nie odwiedzi go w szpitalu? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji! Najnowszy sezon uwielbianego przez widzów serialu jest wyjątkowo emocjonujący. W ostatnich odcinkach serialu m.in. Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a mafia zdemolowała mieszkanie Budzyńskiego. Ostatnio okazało się, że prawdziwy dramat czeka także Ulę, która zostanie zaatakowana przez znajomego jej męża. Grzelak napadnie na Mostowiakównę, ale w ostatniej chwili obroni ją Janek. Niestety, w pewym momencie bandyta strzeli do policjanta!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Janek w ciężkim stanie trafi do szpitala

Jak donosi portal superseriale.se.pl Janek zostanie postrzelony w 1471. odcinku "M jak miłość". Policjant w ciężkim stanie trafi do szpitala, gdzie przejdzie operację. Czy były narzeczony Uli przeżyje? Na szczęście tak! Janek pod opieką specjalistów będzie wracał do zdrowia, a przy jego łóżku będzie czuwać Sonia i jego matka. Niestety, u jego boku zabraknie Uli, która w obawie przed spotkaniem z Weroniką Sobańską (Ewa Kasprzyk) ucieknie ze szpitala. Jak informuje portal superseriale.se.pl Ula spędzi noc w samochodzie pod szpitalem, a następnego dnia spotka się z Sonią. Policjantka powie jej wprost, żeby nie odwiedzała Janka!

Ula, naprawdę jedź do domu. Wystarczy, że ja przy nim jestem... Z Jankiem już naprawdę jest wszystko w porządku. Tylko jest jeden problem - jego matka... Jest na ciebie strasznie wkurzona lepiej, żebyście się nie spotkałby, bo naprawdę może być ostro. Dobrze ci radzę - wracaj do siedliska!- powie Sonia. 

Czy Ula posłucha rad Sonii i nie odwiedzi Janka, który uratował jej życie? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy, że 1471. odsłonę serialu zobaczycie już 19 listopada. 

Zobacz także: Zdrada Izy w "M jak miłość"!? To przez nią relacje w rodzinie Chodakowskich jeszcze się pogorszą...

Janek trafi do szpitala.

Instagram

Ula nie odwiedzi policjanta w szpitalu?

Janek M jak miłość
Instagram

Zobacz także
Ula i Bartek M jak miłość

Ula w "M jak miłość" zostanie zgwałcona!? Tak bandyta zemści się na Bartku

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość" przez Pawła Deląga!?

 

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Basia Kurdej-Szatan znika z programów TVP, ale co z "M jak miłość"? Wiemy!
Basia Kurdej-Szatan znika z programów TVP, ale co z "M jak miłość"? Wiemy!

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"? Co jej rolą w uwielbianym przez widzów serialu? Pod koniec czerwca aktorka w emocjonalnym wpisie na Instagramie poinformowała swoich fanów, że to już koniec jej współpracy z TVP. Do tej pory Basia Kurdej-Szatan prowadziła m.in. "Dance, dance, dance", "Kocham Cię Polsko" oraz "The Voice Kids". Aktorka była jedną z największych gwiazd stacji, jednak kilka miesięcy temu wszystko się zmieniło i gwiazda straciła pracę w TVP. Czy wkrótce Basia Kurdej-Szatan zniknie również z serialu "M jak miłość", który emitowany jest na antenie Telewizyjnej Dwójki?  Zobaczcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan! Zobacz także:  Jak wyglądało rozstanie Barbary Kurdej-Szatan z TVP? Zobaczcie cały wywiad z magazynu "Party" Basia Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Szykuje się kolejny ślub w "M jak miłość"? Sonia pocieszy policjanta Janka?
Szykuje się kolejny ślub w "M jak miłość"? Sonia pocieszy policjanta Janka?

W nowych odcinkach "M jak miłość" kolejna para powie sobie sakramentalne TAK? Już za kilka tygodni fani będą mogli zobaczyć nową odsłonę hitowego serialu TVP. A co wydarzy się w najnowszym sezonie? Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji.  Przed wakacyjną przerwą miłość i wierność małżeńską ślubowali sobie Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) . Teraz okazuje sie, że najprawdopodobniej również w życiu Janka (Tomas Kollarik) zajdą poważne zmiany! Jak informuje portal superseriale.se.spl matka policjanta zrobi wszystko, żeby jej syn poślubił... Sonię (Barbara Wypych)!  Matka zmusi Janka do ślubu? Jak już wiemy, Ula złamała serce Janka decydując się na ślub z Bartkiem. Policjant, który wciąż nie poradził sobie z rozstaniem z Mostowiakówną, do samego końca miał nadzieję, że jego była narzeczona będzie chciała do niego wrócić. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało. Według doniesień portalu superseriale.se.spl matka Janka nie będzie mogła patrzeć, jak jej syn cierpi - dlatego postanowi wziąć sprawy w swoje ręce! Sobańska ( Ewa Kasprzyk) w nowych odcinkach stwierdzi, że idealną kandydatką na żonę jej syna będzie Sonia! Kobieta zacznie nachodzić policjantkę i będzie ją namawiać do ślubu z Jankiem. Pasuje pani do mojego Janka jak nikt inny!- Sobańska będzie przekonywać Sonię.  Czy Sobańska osiągnie sukces i jej syn rzeczywiście weźmie ślub z Sonią? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Waszym zdaniem Sonia i Janek pasują do siebie?  Matka Janka będzie namawiać go na związek z Sonią. Czy Sonia zostanie żoną policjanta?  

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"

W "M jak miłość" dzieję się naprawdę sporo! Ostatnie odcinki hitowego serialu przynoszą fanom ogromne emocje. Porwanie Basi, samobójcza próba ojca Julki, zaręczyny Izy i Marcina to tylko niektóre wątki, które pojawiły się ostatnio z "M jak miłość". Teraz wszyscy z pewnością czekają na 1451 odcinek serialu, w którym Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wezmą ślub - to już pewne, zakochani powiedzą sobie sakramentalne TAK! Niestety, chwile radości zmieszają się z wielkim dramatem Sonii... Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Janek złamie serce Sonii Jeszcze kilka miesięcy temu Ula była szczęśliwa u boku Janka (Tomas Kollarik), niestety Mostowiakówna rozstała się z policjantem i szybko związała się z Bartkiem, z którym teraz planuje ślub. Janek był załamany decyzją ukochanej, ale ostatnio wydawało się, że powoli zapomina o byłej partnerce. Wszystko dzięki Sonii (Barbara Wypych), która walczy o jego względy. Wiadomo już, że Ula zaprosi Janka i Sonię na swój ślub, ale jak informuje portal superseriale.se.pl Janek zrobi wszystko, żeby nie pojawić się na uroczystości. Specjalnie tak ułoży grafik w pracy, żeby mieć zajęty wieczór w którym jego była narzeczona wyjdzie za mąż za Bartka. Sonia nie będzie tym zachwycona... - Sonia, sorry, ale ja po prostu nie chcę tam być. Tak będzie dla wszystkich najlepiej - przyzna Janek. - Wszystkim? A o mnie pomyślałeś?- Sonia będzie załamana decyzją policjanta.  Okazuje się jednak, że ostatecznie Janek pojawi się na ślubie! Według doniesień portalu superseriale.se.pl policjant nie będzie jednak mógł znieść widoku Uli i Bartka przed ołtarzem. Policjant zniknie z Grabiny, czym złamie serce Sonii. Dziewczyna będzie załamana i wpadnie w depresję- policjanta przestanie jeść! ...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner