M jak miłość: ślub Izy i Artura Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość Zwiastun nowego sezonu M jak miłość Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z planu M jak miłość
M jak miłość: ślub Izy i Artura
East News
Wreszcie
1/4
M jak miłość: ślub Izy i Artura
East News

A jednak! Iza (Adriana Kalska) wreszcie powie Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że to on jest ojcem jej córeczki! Historia Izy i Marcina to jeden z najgorętszych wątków w "M jak miłość". Fani serialu doskonale wiedzą, że Skalska bardzo długo ukrywała, że ma dziecko z Chodakowskim. Iza zgodziła się nawet, żeby to Artur oficjalnie został ojcem jej córki. Niestety, sprawy mocno się skomplikowały i teraz Iza stała się ofiarą swojego męża psychopaty. Artur zrobi wszystko, żeby Marcin nie odebrał mu Izy i Mai- w sądzie pokazał nawet sfałszowane wyniki badań DNA, a teraz postanowił wywieźć żonę i córkę z Warszawy. 

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Zobaczcie, jak będzie wyglądać poruszajaca rozmowa Izy i Marcina! Skalska przyzna, że to Chodakowski jest ojcem Mai!

 

Zobacz także: "M jak miłość" znika z telewizji! Kiedy nie zobaczymy nowych odcinków serialu?

 

2/4
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

Jak już wiemy, w ostatnim odcinku "M jak miłość" Marcin zdobył już wyniki badania DNA, które potwierdzają, że to on jest ojcem córeczki Izy. Teraz Chodakowski rozpocznie poszukiwania Skalskiej i ich córeczki Mai. Niestety, Artur w obawie przed Marcinem wywiózł je z Warszawy. 

Marcin jednak się nie poddaje i odnajduje miejsce, w którym zamieszkała Iza, Maja i Artur. 

Według informacji portalu superseriale.se.pl już w 1380 odcinku "M jak miłość" Marcin spotka się z Izą! Więcej szczegółów na następnej stronie!

 

Zobacz także: Gwiazdy "M jak miłość" błyszczały na ramówce TVP, ale która wyglądała najlepiej? Głosujcie w naszym PLEBISCYCIE!

3/4
Zwiastun nowego sezonu M jak miłość
screen Facebook TVP VOD

Marcin pojedzie do leśniczówki pod Łodzią, o której dowie się od opiekunki małej Mai- jak już informowaliśmy, Chodakowski okłamał kobietę, że jest kuzynem Izy. Marcina będzie śledzić Ania, która pomoże mu w poszukiwaniach Izy i Mai. 

Może będziesz potrzebował świadka? A zresztą, jest weekend, nudzi mi się... Jest wiosna, słońce świeci… Kto mi zabroni? Mogę jechać, dokąd tylko chcę! Naprawdę chcę ci pomóc…- powie Ania. 

Według doniesień portali superseriale.se.pl  dziennikarka zaproponuje Marcinowi, że to ona zapuka do leśniczówki w której najprawdopodobniej Artur uwięził Izę i Maję. I chociaż gospodyni domu powie jej, że Skalski z rodziną tu nie mieszkają, to Ania zauważy ubranka córeczki Izy...

Marcin będzie czekał w ukryciu pod leśniczówką, a Iza po rozmowie z nianią Mai, która powie, że szuka jej kuzyn, zorientuje się, że chodzi i Chodakowskiego! Skalska ucieknie z domu, żeby spotkać się z Marcinem.

Więcej informacji na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Jak zmieniły się największe gwiazdy "M jak miłość" w ciągu 18 lat? Zobacz!

 

4/4
Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z planu M jak miłość
Instagram

Iza spotka się z Marcinem i powie mu, że to on jest ojcem Mai! 

Wiedziałam, czułam, że to ty... Tak na ciebie czekałam! Ja... tak cię przepraszam, Maja, ty przecież wiesz, że jest twoja… Artur te wyniki sfałszował… - powie przerażona Iza. 

 

Wiem, no przecież wiem- odpowie jej Marcin.

Iza będzie błagać Marcina o pomoc. 

Zabrał mi dowód, paszport, komórkę… Daje mi jakieś leki... Chce nas wywieźć do Niemiec, już za tydzień... Musisz nam pomóc! - będzie prosić Skalska. 

Marcin będzie chciał jak najszybciej iść po ich córeczkę do leśniczówki, ale Iza mu zabroni. 

Dlaczego? O co tu chodzi? Dlaczego jeszcze z nim jesteś, dlaczego zgodziłaś się na ten cholerny ślub!?- Chodakowski nie będzie ukrywał zaskoczenia zachowaniem Izy. 

 

Nie wiesz do czego jest zdolny! Zagroził, że zabierze mi Maję, pozbawi mnie praw rodzicielskich... Groził nawet, że... mnie ubezwłasnowolni! 

 

Jak informuje portal "SE" Iza i Marcin umówią się, że  dwa dni po ich spotkaniu Skalska razem z Mają uciekną z leśniczówki. Niestety, okazuje się, że Artur pozna ich plany... 

 

Odcinek w którym Iza wyzna prawdę Marcinowi będziecie mogli zobaczyć w poniedziałek, 10 września. 

 

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale