M jak miłość Marcin
Vod.tvp.pl
W trakcie bójki mężczyzna wyciągnie nóż!
1/4
M jak miłość Marcin
Vod.tvp.pl

 

Życie Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" znów będzie zagrożone! Już w w poniedziałek, 3 grudnia TVP2 wyemituje odcinek serialu, w którym nie zabraknie wielkich emocji. Dojdzie bowiem do dramatycznego spotkania Chodakowskiego z płatnym zabójcą, którego wynajął Artur (Tomasz Ciachorowski). Czy Marcin przeżyje? Jak zakończy się jego spotkanie z bandytą?

Zobaczcie, co wydarzy się w 1403. odcinku "M jak miłość"! Szczegóły w galerii.

 

Zobacz także: SERIALOWY MICHAŁ ŁAGODA, MĄŻ GOSI MOSTOWIAK Z 'M JAK MIŁOŚĆ', BARDZO SIĘ ZMIENIŁ! JEST PRZYSTOJNY?

2/4
M jak miłość: Artur będzie zastraszał Izę
MTL Maxfilm/Instagram

 

Wydawało się, że kiedy Artur trafi do więzienia, Iza i Marcin będą mogli odetchnąć z ulgą. Niestety, jak już wiemy, Skalski nie zamierza tak łatwo odpuścić Chodakowskiemu. Wynajął płatnego zabójcę, który ma raz na zawsze pozbyć się Marcina. 

Chodakowski już raz uniknął spotkania z bandytą, jednak teraz wydarzy coś, co z pewnością podniesie ciśnienie widzom "M jak miłość"...

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

3/4
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

 

Według doniesień portalu superseriale.se.pl, w 1403 odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania Marcina Chodakowskiego z płatnym zabójcą. Marcin zauważy bandytę na ulicy i zacznie go śledzić. Mężczyzna zorientuje się, że Chodakowski idzie za nim i specjalnie zaprowadzi go do opuszczonych magazynów. Tam bandyta wyciągnie nóż i zaatakuje Marcina! Czy Chodakowskiemu stanie się krzywda? 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?

4/4
M jak miłość odc. 1386 Marcin Chodakowski
MTL Maxfilm

 

Czy bandyta zrobi krzywdę Marcinowi? Wszystko wskazuje na to, że nie! Jak informuje portal superseriale.se.pl, Chodakowski na szczęście ucieknie przed wynajętym zabójcą. Przypominamy, że 1403 odcinek "M jak miłość" będziecie mogli zobaczyć już w poniedziałek, 3 grudnia. 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski zamierza odejść z "M jak miłość"? Aktor zdradził nam, jaka jest prawda!

Więcej na temat M jak miłość