Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

"M jak miłość": Aneta zmusi Olka do ślubu?! Lekarz stanie przed trudnym wyborem

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

Będzie kolejny ślub w "M jak miłość"? Czy Aneta (Ilona Janyst) pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) pozbyć się szantażysty, a póżniej zmusi go, żeby zostali małżeństwem?

Emocje w uwielbianym przez widzów serialu nie opadają! Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) zakończy wszystkie problemy w rodzinie Chodakowskich. Niestety, szybko okazało się, że Olek będzie musiał zapłacić wysoką cenę za zabicie Skalskiego. Młody lekarz po śmierci Artura miał ogromne wyrzuty sumienia. Później okazało się, że Olek musi sobie poradzić również z szantażystą, który widział, jak lekarz zakopuje zwłoki Skalskiego. Teraz u boku Chodakowskiego pojawiła się Aneta, która zrobi wszystko, żeby pomóc byłemu partnerowi!

Aneta zmusi Olka do ślubu w "M jak miłość"?

W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Aneta podstępem dowiedziała się, co zrobił jej były partner. Teraz kobieta zrobi wszystko, żeby pomóc Olkowi. Aneta nie będzie jednak ukrywać, że w zamian za pomoc oczekuje... ślubu z Chodakowskim! Co więcej, Kryńska powie wprost, że Olek ma do wyboru więzienie albo ślub.

Jak informuje portal superseriale.se.pl, Aneta zakończy swój poprzedni związek i znów mocno zbliży się do Olka. Kryńska zatrudni się nawet w szpitalu, żeby być bliżej Chodakowskiego. Jak już wiemy, wkrótce do szpitala trafi żona Olewicza, która po wypadku samochodowym być może już nigdy nie będzie mogła chodzić. Szantażysta będzie błagał Olka, żeby zajął się jego ukochaną żoną. Początkowo lekarz odmówi, ale po namowie Anety zgodzi się pomóc żonie Olewicza. 

Oczywiście, że Olek będzie przerażony przed tą operacją. Mimo tego, że jest świetny w swojej pracy, to jest wyjątkowo skomplikowany zabieg. Aneta go oczywiście rozumie, jego wątpliwości, jego zawahania, natomiast Olek nie ma wyjścia w tej sytuacji. Musi podjąć próbę uratowania żony Olewicza - Ilona Janyst zdradziła w kulisach "M jak miłość". 

Jak zakończy się operacja żony szantażysty? Czy Aneta zmusi mężczyznę, żeby oddał jej nagranie na którym widać, jak Olek zabija Artura? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz także: Nowy lekarz w "M jak miłość" namiesza w życiu Marysi i Artura. Poznają jego niebezpieczny sekret?

Aneta pomoże Olkowi i zostanie jego żoną?

Maurycy Popiel i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram

Czy Chodakowski naprawdę oświadczy się Anecie?

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37