Party Stories
M jak miłość Aneta i Leszek
MTL Maxfilm
Newsy

M jak miłość: Aneta zacznie podrywać Leszka, a jej matka opowie Olkowi o swoim dramacie! 

Co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"? Już dziś wieczorem, we wtorek 29 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1529 odsłonę serialu. Tym razem sporo emocji z pewnością przyniesie nam wątek Anety (Ilona Janyst), Olka (Maurycy Popiel) i Iwony (Hanna Śleszyńska). Matka Anety zdradzi Chodakowskiemu dlaczego nagle pojawiła się w ich życiu i opowie mu o swoim dramacie...

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Matka Anety jest śmiertelnie chora

W najnowszym odcinku "M jak miłość" matka znów namiesza w życiu Anety. Iwona pojawi się w klinice i zacznie dawać córce "dobre" rady. Iwona zacznie sugerować Anecie, że powinna wzbudzić w mężu zazdrość. 

Nikt i nic nie jest nam dane na zawsze... Problem polega na tym, że nie wszyscy mają tego świadomość!

Aneta weźmie sobie do serca rady matki i ruszy do akcji! Żona Olka zacznie podrywać Leszka (Sławek Uniatowski)! 

- Dawno nie mieliśmy na oddziale takiego ciacha… I to lekko ekscytujące, że jest pod moją opieką!

Krajewski będzie nieco przerażony zachowaniem Anety. 

- Bardzo panią lubię, ale tuż przed operacją wolałbym nie podpaść doktorowi… Nie jestem kamikadze!

Chwilę później dziewczyna przerzuci swoje zainteresowanie na Łukasza (Jakub Józefowicz), który zatrudnił się niedawno w klinice jako rehabilitant.

- No, kolego, jak ci się u nas pracuje?
- Dziękuję, fantastycznie!
- To świetnie, bo bardzo dużo sobie po naszej współpracy obiecuję...
- A ja obiecuję dać z siebie wszystko…

Aneta zacznie flirtować z Łukaszem,  a gdy chłopak zniknie, lekarka będzie się nim głośno zachwycać.

- Milutki... Co młodość, to młodość!

Komentarz Anety usłyszy Olek! Chodakowski będzie wściekły na swoją żonę. 

- Co w ciebie wstąpiło, kobieto?!

To jednak nie koniec emocji! Chodakowscy po powrocie do domu dowiedzą się, że matka Anety postanowiła zostać w Polsce na dłużej.  Niestety, Aneta nie będzie zachwycona decyzją matki. Między Iwoną a jej córką dojdzie do ostrej wymiany zdań!

- Sprzedaję dom w Niemczech i przeprowadzam się do Warszawy! Zamieszkam gdzieś w pobliżu… Chyba, że będziecie nalegać, żebym zamieszkała z wami?... Nie? Tak myślałam…
- Może powiesz mi w końcu, o co chodzi? Najpierw kompletnie się mną nie interesujesz, a teraz nagle robisz jakieś cholerne rewolucje!
- Czy aby troszkę nie przesadzasz, córeczko?
- Przesadzam? A kiedy ostatnio mnie odwiedziłaś, kiedy dzwoniłaś, kiedy zaprosiłaś mnie na święta? Coś ci powiem – minęło parę ładnych lat, wiesz?!
- Parę lat? Co ty za bzdury pleciesz?
- Znów chcesz mną sterować… Jak tylko się pojawiasz, od razu próbujesz swoich sztuczek!
- Histeryzujesz jak zwykle...
- Ja histeryzuję? Ja?!

Po kłótni z matką Aneta położy się spać, a Iwona zdecyduje się na szczerą rozmowę z Olkiem.

Wiesz, dlaczego tak naprawdę zdecydowałam się wrócić… i trochę wam namieszać w życiu? Bo mnie już go nie zostało dużo... Jestem chora. To bardzo rzadka kliniczna odmiana glejaka... I nigdy więcej nie chcę o tym rozmawiać- wyzna matka Anety.

Jak na słowa Iwony zareaguje Olek? Czy Aneta dowie się o chorobie swojej matki? Tego dowiemy się z nowego odcinka "M jak miłość"! 

Zobacz także: QUIZ! Weekendowy mix serialowy! Jak dobrze znasz kultowe polskie seriale? Sprawdź się!

Iwona będzie doradzać swojej córce, żeby wzbudziła zazdrość w mężu. Olek będzie w szoku kiedy zobaczy, jak zachowuje się Aneta.

M jak miłość Aneta, Łukasz i Olek
MTL Maxfilm

Kiedy matka powie Anecie, że przeprowadza się do Warszawy wybuchnie ostra awantura.

M jak miłość Aneta z matką
MTL Maxfilm

Iwona powie Olkowi, dlaczego tak naprawdę chce być teraz blisko córki.

M jak miłość Olek
MTL Maxfilm

Wyjdzie na jaw, że matka Anety jest śmiertelnie chora...

M jak miłość matka Anety
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

Maurycy Popiel, Hanna Śleszyńska i Ilona Janyst na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Matka urządzi awanturę Anecie już na pierwszym spotkaniu! W "M jak miłość" będzie się działo!

Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) doprowadzi do rozwodu Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel"? W nowych odcinkach "M jak miłość" matka Anety wywoła ogromne zamieszanie w domu młodego lekarza! Jak będzie wyglądać pierwsze spotkanie Olka z teściową? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 1525 odcinku serialu! Matka Anety wkracza do akcji!  W ostatnim sezonie "M jak miłość" Olek i jego bliscy przeżywali prawdziwy koszmar. Młody lekarz trafił za kratki i ma odpowiedzieć za śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, w nowych odcinkach zakończy się sprawa Olka, który w końcu wyjdzie na wolność. Niestety, radość Chodakowskiego i jego żony nie będzie trwała zbyt długo... Jak informuje portal superseriale.se.pl na rodzinnym obiedzie podczas którego wszyscy będą cieszyć się z wyroku sądu pojawi się matka Anety! Już po pierwszych minutach okaże się, że kobieta ma bardzi trudny charakter. Zamieszanie zacznie się już w chwili, kiedy Iwona Kryńska wejdzie do mieszkania córki i jej męża.  Proszę, jak miło... Rodzinny zjazd! Szkoda, że mnie, Anetko, nie zaprosiłaś. Tak jak na swój ślub... Od obcych ludzi się dowiedziałam- Iwona zacznie atakować swoją córkę.  Dalej będzie... jeszcze gorzej! Matka Anety zacznie wypytywać się o szczegóły ślubu, a w pewnym momencie zwracając się do Olka wbije szpilę własnej córce. Jesteś jakiś taki cichy... Ale cóż, skoro ożeniłeś się z moją córką, to musisz być, mimo wszystko, bardzo odważnym człowiekiem- będzie mowić matka Anety.  Aneta i Olek będą mieli nadzieję, że kobieta szybko zniknie z ich życia, jednak Iwona ma zupełnie inne plany! Kiedy stanie w drzwiach wszyscy będą przekonani, że za chwile skończy się stresująca wizyta matki Anety- jak donosi portal superseriale.se.pl tak się...

M jak miłość: zdjęcia z 1525 odcinka serialu
MTL Maxfilm
Newsy
Nowa bohaterka w "M jak miłość": "Boże, jaka ona jest apodyktyczna… Wszystkimi chce rządzić!"

Co wydarzy się w 1525 odcinku "M jak miłość"? Wiemy! Już w najbliższy wtorek, 15 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje kolejną odsłonę serialowego hitu, w którym pojawi się nowa bohaterka. W mieszkaniu Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst) niespodziewanie pojawi się... teściowa lekarza (w tej roli Hanna Śleszyńska)! Do nerwowej wymiany zdań dojdzie również między Olewiczem (Tomasz Dedek), a zazdrosnym kolegą Olka. Zobaczcie zdjęcia i opis nowego odcinka "M jak miłość"! Wizyta teściowej zaskoczy Olka W 1525 odcinku "M jak miłość" poznamy teściową Olka, z którą Aneta nie widziała się od kilku lat. Iwona zjawi się w domu lekarza akurat w dniu, gdy cała rodzina będzie świętować powrót Chodakowskiego do pracy  - Proszę, jak miło... Rodzinny zjazd! Szkoda, że mnie, Anetko, nie zaprosiłaś... Tak, jak na swój ślub! Od obcych ludzi się dowiedziałam… No, ale zaraz wszystko nadrobimy! Gdzie był ślub, wesele? Opowiadaj mi tu wszystko, z najdrobniejszymi szczegółami! A po kolejnych uwagach matki Aneta (Ilona Janyst) załamie się i ucieknie do łazienki. Gdy dołączy do niej Olek, dziewczyna rzuci cicho: - Boże, jaka ona jest apodyktyczna… Wszystkimi chce rządzić! Pojęcia nie masz, jaki ma piekielny temperament... Tymczasem Iwona zapowie w końcu, że ma zamiar zostać w Polsce na dłużej - i zamieszkać właśnie z córką. - Mam masę zaległego urlopu, musimy się w końcu lepiej poznać… Prawda, zięciu? Na tym jednak kłopoty Olka i Anety wcale się nie skończą! W klinice Chodakowski zyska nowego wroga: doktora Markowskiego (w tej roli Kamil Pruban). Młody lekarz zacznie po cichu psuć opinię kolegi i wspomni ordynatorowi, że martwi się o wizerunek kliniki, po tym, jak wrócił do niej chirurg, który...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner