M jak Miłość Paweł i Kalina M jak miłość: Katia nie da rozwodu Pawłowi Rafał Mroczek, M jak Miłość
M jak Miłość Paweł i Kalina
Instagram
1/4
M jak Miłość Paweł i Kalina
Instagram

 

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) znów zacznie pić?! Przed nami kolejny odcinek "M jak miłość", w którym nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Paweł znów będzie miał poważne kłopoty... Chociaż wydawało się, że odnalazł szczęście u boku Julki (Joanna Kuberska) i wreszcie może odetchnąć z ulgą po rozwodzie z Katią (Joanna Jarmołowicz) teraz w jego życiu mocno namiesza kolejna kobieta...

Co dokładnie wydarzy się w najnowszym odcinku "M jak miłość"? Szczegóły w galerii!

 

Zobacz także: Czy Kinga straci wzrok przez ciążę? Katarzyna Cichopek zdradziła nam, co spotka jej bohaterkę w "M jak miłość"!

2/4
M jak miłość: Katia nie da rozwodu Pawłowi

W ostatnim czasie w życiu Pawła wydarzyło się naprawdę sporo: rozstał się z Alą (Olga Frycz), zaczął pić, stracił firmę i wpakował się w poważne kłopoty godząc się na ślub z Katią. Zduńskiemu ostatecznie udało się zakończyć małżeństwo z Katią- niestety, teraz w jego życiu namiesza kolejna kobieta! W najnowszym odcinku Paweł i Kalina wyruszą w służbową podróż, ale to co wydarzy po powrocie z Łodzi będzie dla niego sporym zaskoczeniem!

 

 

3/4
vod.tvp.pl

W dzisiejszym odcinku Paweł i Kalina wybiorą się do Łodzi i to właśnie tam Zduński dowie się, że piękna dziewczyna jest w nim zakochana! Paweł dowie się o tym przez przypadek- usłyszy jak Katia zapyta Kalinę, czy powiedziała już Zduńskiemu o swoich uczuciach. Kalina będzie zmieszana całą sytuacją i jak informuje portal superseriale.se.pl  następnego dnia... zwolni Pawła z pracy!

Wybacz, że przez telefon, ale tak będzie łatwiej. Zwalniam cię- powie Kalina. 

Jak zareaguje Paweł? 

 

4/4
Rafał Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm

Czy przez Kalinę Paweł znów zacznie pić? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość"! 

Więcej na temat M jak miłość