Na zdrowy wygląd skóry ma wpływ wiele czynników takich jak: dieta, pielęgnacja, sen czy ogólny stan zdrowia. Jednak kluczowym elementem pomagającym zachować dobrą kondycję skóry są witaminy. Najczęściej uzupełniamy je odpowiednio przygotowanymi posiłkami i stosując różne suplementy diety. Prawidłowo zbilansowana dieta, to tylko część składników, które są konieczne dla kompletnego odżywienia skóry.  Zdrowy wygląd skóry zapewnia również odpowiedni stopień jej  nawilżenia. Wtedy z pomocą przychodzą nowe ,pełne witamin,  nawilżające nektary pod prysznic Luksja Active Vitamins.

Witamina A: odpowiada za wzrost i dojrzewanie komórek naskórka, jest składnikiem przeciwzmarszczkowym i uelastyczniającym skórę, regeneruje skórę zniszczoną po opalaniu i poprawia naturalne funkcjonowanie skóry.

Witamina E: dezaktywuje wolne rodniki, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry, zachowuje naturalne nawilżenie skóry i jest pomocna w stanach zapalnych.

Witamina C: jest silnym naturalnym antyutleniaczem, chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników, wpływa na  poprawę kolorytu cery - skóra jest gładsza i odświeżona, bierze udział w syntezie kolagenu – jest polecana do kuracji przeciwzmarszczkowej.

 

Zobacz także: czy istnieje wit. C - lewoskrętna

Nowa linia Luksja Active Vitamins zawiera substancje nawilżające, które sprawiają, że skóra zachowuje blask i młodzieńczy wygląd. Kompleksowe nawilżenie gwarantują: gliceryna, która chłonie i przytrzymuje wilgoć w skórze, ekstrakty owocowe, zawierające cukry i sole mineralne oraz środki kondycjonujące, który powodują, że skóra po umyciu jest gładka i jedwabista w dotyku.

Produkt dostępny w opakowaniach 500ml / ok. 9,49 zł.

Więcej na temat kosmetyki Luksja