Instagram

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowuje relację z Oliwią? "Wtedy nigdy nie osiągniemy idealnego związku"

Instagram

Przed Łukaszem i Oliwią ostatnie dni eksperymentalnego miesiąca. Po jego upływie będą musieli podjąć decyzję czy chcą pozostać w małżeństwie i dalej planować swoją wspólną przyszłość.

W ostatnim odcinku Oliwia poznała rodzinę oraz przyjaciół męża. Najbliżsi Łukasza przyjęli ją z otwartymi ramionami, ona sama również przyznała, że jest zaskoczona tym, z jaką sympatią została potraktowana. Kiedy Łukasz odwoził ukochaną na dworzec miał łzy w oczach.

Internauci jednak nie do końca są przekonani, co do szczerości uczuć Oliwii. Jak zakończy się ta historia? Uczestnik dodał zaskakujący wpis, w którym odniósł się do swojej relacji z Oliwią. Co napisał? 

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się Oliwii! Jak na to zareagowała?

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związku z Oliwią

Do finału czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bliżej, a emocje sięgają zenitu. Widzowie starają się odgadnąć, jaką decyzję podejmą ich ulubieńcy. Czy Łukasz i Oliwia dadzą sobie szansę na wspólną przyszłość? Czy miesiąc spędzony razem dał im pewność, że chcą razem tworzyć rodzinę? Łukasz zamieścił wpis, w którym opisał swój związek z Oliwią. 

W związku jest trochę jak na tym zdjęciu. Schodek po schodku do góry. Za sobą widoki, które mogą rozproszyć, można zerknąć ale trzeba uważać by się nie potknąć. Można zawrócić i cieszyć się tym co już widzimy, ale wtedy nigdy nie osiągniemy szczytu gdzie czeka nas nagroda w postaci "idealnego" związku.
A tak serio to po prostu chciałem wrzucić to zdjęcie, a nie wiedziałem jaki podpis dać. 😁

Do swojego opisu dopasował zdjęcie z podróży poślubnej na Maltę.

Jego słowa zaskoczyły fanów:

- Zawsze trzeba piąć się w górę! Jesteście z Oliwia super małżeństwem i wierzę,że będziecie szczęśliwi ❤️Różnie w życiu bywa raz świeci słońce raz pada deszcz ale milość pokona wszystkie przeszkody. Życzę Wam szczęścia z całego serca ❤️🔥🌷🌷🌷
- Jak poetycko 😀👍 zazdroszczą Ci zdolności do takiego ładnego pisania 😀 ja nigdy nie umiałam... 😉🤪
- Dojrzałe. Ładny widok i ładny opis.

Kibicujecie tej parze? 

Zobacz także: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała się bez makijażu. Wygląda olśniewająco!

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował dojrzały wpis, w którym zawiązał do związku z Oliwią. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Kuchta (@elkuchta)

 

Czy Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowią pozostać małżeństwem? Tego dowiemy się już 22 maja podczas finału czwartego sezonu! 

Instagram

 

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56