Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz z "Rolnika" radykalnie zmienił wizerunek. Teraz tłumaczy, dlaczego. Czy ma to związek z Agatą?

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Łukasz Sędrowski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" i zdradził, dlaczego zmienił swój wizerunek! Łukasz to zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik wzbudzał ogromne emocje wśród internautów, którzy byli oburzeni jego zachowaniem, kiedy to przez kilka dni zwodził swoje kandydatki. Łukasz przed kamerami głośno przyznał, że jego faworytką jest Agata, ale dawał nadzieję m.in. Paulinie, która była pewna, że to ją wybierze. Jak już wiemy, Łukasz ostatecznie postawił na znajomość z Agatą, a Paulina urządziła mu niezłą awanturę! 

Szybko okazało się, że Agatę i Łukasza połączyła miłość. Para zaręczyła się w jednym z ostatnich odcinków "Rolnik szuka żony". Niestety, choć wszyscy fani programu czekali na wiadomość o ślubie pary, to jakiś czas temu Agata i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu... Po tych wydarzeniach Łukasz zafundował sobie sporą metamorfozę!

Dlaczego Łukasz z "Rolnika" zmienił wizerunek?

Po rozstaniu z Agatą Łukasz schudł ponad 10 kilogramów i zapuścił brodę. Ostatnio rolnik podjął jednak zaskakującą decyzję i nie tylko zgolił zarost, ale również mocno skrócił swoją fryzurę. Dlaczego Łukasz podjął decyzję o tak wielkiej metamorfozie? Rolnik opowiedział o tym w programie "Pytanie na śniadanie". Czyżby chciał zmienić wizerunek po rozstaniu z Agatą?

To chodziło za mną, po prostu zapuścić brodę, ponosić trochę. Zobaczyć, czy to nie swędzi, bo czytałem różne książki, różne artykuły, jak to jest w ogóle - mówił Łukasz Sędrowski. - Później przyszedł czas, żeby coś zmienić. Wyszło tak, że mamy takie upały teraz, że już mi trochę przeszkadzało, chciałem to zrobić i udało się. Mama i siostra powiedziały "jesteś dużo młodszy i tak zostań bez brody". Włosy zostały też skrócone radykalnie, można powiedzieć, że prawie na zero. Czuję się komfortowo - zapewniał celebryta. 

Łukasz nie wspomniał o Agacie, ale miał pewną radę dla wszystkich widzów.

Ja teraz kilka kilogramów zgubiłem, więcej sportu uprawiam, dużo rowerem jeżdżę i powiem szczerze, że polecam każdemu, żeby coś zmienił w sobie, chociaż raz na jakiś czas - przyznał w "Pytaniu na śniadanie". 

Widzieliście, jak teraz wygląda rolnik? Spójrzcie, jak wyglądał przed i po metamorfozie

Łukasz przed metamorfozą

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pada ☔ pada ☔ wszędzie pada ☔

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

Tak rolnik wygląda teraz!

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08