Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ostro o Agacie i Paulinie! Nie uwierzycie, co powiedział o swoich kandydatkach z programu

Łukasz Sędrowski w garniturze
Instagram

Zaskakujące wyznanie Łukasza Sędrowskiego z "Rolnik szuka żony"! Uczestnik piątej edycji programu w rozmowie z mediami ostro skomentował zachowanie Agaty i Pauliny, które walczyły o jego względy. Nie uwierzycie, co powiedział o swojej byłej narzeczonej. Tego nie spodziewał się chyba nikt! Łukasz Sędrowski sugeruje, że Agata i Paulina były zainteresowane innym rolnikiem z piątej edycji show. 

Łukasz Sędrowski ocenił zachowanie Agaty i Pauliny

Łukasz Sędrowski z piątej edycji "Rolnik szuka żony" wzbudzał ogromne emocje wśród fanów show. Rolnik od samego początku był zauroczony Agatą, jednak później okazało się, że poza programem utrzymywał kontakt również z Pauliną, która była pewna, że to właśnie ona jest faworytką rolnika. Jak już wiemy, Paulina urządziła rolnikowi ostrą awanturę kiedy powiedział jej, że chce być z Agatą. Rolnik był pewny swojej decyzji, dlatego w jednym z ostatnich odcinków oświadczył się swojej partnerce! Niestety, kilka miesięcy po finale "Rolnik szuka żony" para podjęła decyzję o rozstaniu. 

Teraz Łukasz Sędrowski w rozmowie z mediami sugeruje, że Agata i Paulina tak naprawdę były zainteresowane innym rolnikiem! Dlaczego więc to do niego wysłały listy?

Agata i Paulina napisały do mnie list tylko dlatego, że wśród kandydatek Grzegorza i Krzysztofa byłyby pewnie niezauważona i nie miałyby szansy być zaproszone do gospodarstwa- Łukasz Sędrowski wyznał w rozmowie z portalem plotek.pl. 

To jeszcze nie koniec! Rolnik uważa, że jego dwie kandydatki zachowywały się tak, żeby widzowie im współpczuli. 

Później zaczęło się współczucie kandydatkom, które wiedzą, co robią i są bardzo dobrze przygotowane, także radzę uważać na takie sztuczki- ostrzega rolników biorących udział w "Rolnik szuka żony".

Jesteście zaskoczeni słowami Łukasza Sędrowskiego? Myślicie, że Agata i Paulina odpowiedzą  rolnikowi?

Zobacz także: Paulina z "Rolnik szuka żony" rozstała się z partnerem! Co się stało?

Łukasz Sędrowski ostro ocenił zachowanie swojej byłej partnerki.

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe

Dostało się również Paulinie, która walczyła o względy rolnika.

Paulina Rykała z "Rolnik szuka żony 5"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13