Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe

Łukasz Sędrowski szczerze o związku z Agatą! "To był żar, to był ogień"! Dlaczego więc się rozstali?

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
mat. prasowe

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na Śniadanie" wspominał swój związek z Agatą! Uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedział również na pytanie dlaczego rozstał się z narzeczoną!

Łukasz i Agata poznali się na planie wielkiego hitu prowadzonego przez Martę Manowską. Ich związek od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród widzów głównie przez zachowanie rolnika względem innej kandydatki, Pauliny. Okazało się, że Łukasz i Paulina mieli kontakt przed programem, a dziewczyna była przekonana, że to właśnie ona jest faworytką rolnika. Kiedy Paulina dowiedziała się, że Łukasz wybiera Agatę, doszło do ostrej awantury. Rolnik jednak był jednak pewny swojego uczucia i związał się z Agatą. Co więcej, w jednym z odcinków Łukasz oświadczył się swojej partnerce! Niestety, po kilku miesiącach okazało się, że związek pary nie przetrwał próby czasu.

Jak teraz komentuje to uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony"?

Łukasz wspomina związek z Agatą

Łukasz Sędrowski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" aby razem z Sewerynem z piątej edycji "Rolnik szuka żony" porozmawiać o poszukiwaniu miłości. Byli uczestnicy show TVP mówili, czy ich zdaniem w przed kamerami można znaleźć prawdziwą miłość.

Łukasz, który rozstał się ze swoją partnerką kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika", zapewniał, że tak! Co więcej, Łukasz po raz pierwszy tak dużo powiedział o swoim związku z Agatą.

Ja właściwie znalazłem w programie miłość i nie wstydzę się tego. Znalazłem miłość, byłem otwarty na to. Urzekła mnie ta osoba bardzo, zakochany byłem po uszy. Ja z miłości się oświadczyłem, produkcja trochę pomogła wiadomo, gondola w Łazienkach Królewskich to był piękny anturaż i piękne okoliczności. Zdecydowałem się, nikt o tym nie wiedział, nikt z produkcji, reżyser nie wiedział, że będzie taka sytuacja, że oddam serce właśnie tej wybrance z programu. To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce...- mówił w programie "Pytanie na Śniadanie".

Ida Nowakowska próbowała dowiedzieć się, dlaczego tak wielkie uczucie nie przetrwało próby czasu. Zobaczcie, co rolnik powiedział o rozstaniu z Agatą!

Co się stało? Życie... raz na dziesieć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość - mówił Łukasz. - Jakiś czas mieszkaliśmy razem. Oglądaliśmy wszystkie odcinki programu, trzymaliśmy się za ręce. Co weekend było oglądanie i wspólne przeżywanie tego jeszcze raz - dodał.

W pewnym momencie, Łukasz Nowicki przypomniał rolnikowi jego relację z Pauliną! Jak zareagował?

To było przed programem, taki kontakt był z dziewczyną no ale niestety, nie wyszło (...). Konsekwencje były tego powiedzmy, że niezbyt przyjemne - odpowiedział Łukasz Sędrowski.

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Łukasza w programie "Pytanie na śniadanie"? Myślicie, że Agata skomentuje wypowiedź byłego narzeczonego?

Zobacz także: Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej partnerce! Planują ślub?

Łukasz skomentował rozstanie z Agatą.

Łukasz i agata, rolnik szuka żony
instagram

Rolnik przyznał, że łączyło ich prawdziwe, gorące uczucie.

Łukasz Sędrowski w programie "Pytanie na śniadanie"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48