Fani przywitali Łukasza Fabiańskiego w rodzinnych Słubicach
Instagram

Łukasz Fabiański popłakał się na spotkaniu z fanami w rodzinnych Słubicach WIDEO

Fani przywitali Łukasza Fabiańskiego w rodzinnych Słubicach
Instagram

Łukasz Fabiański nie potrafił ukryć wzruszenia podczas spotkania z fanami w Słubicach. Według doniesień medialnych, blisko 2 tysiące fanów zjechało się do rodzinnego miasta bramkarza, żeby podziękować mu za świetną grę podczas mistrzostw EURO 2016. Powitanie Łukasza Fabiańskiego zostało zorganizowane w miniony piątek. Sportowiec został powitany jak król!


Dziękuję ślicznie, że mimo dosyć wczesnej godziny, w piątek o trzynastej, że tak licznie się stawiliście i chcieliście okazać wsparcie ze swojej strony dla mojej osoby i dla reprezentacji za to jak myślę nieźle poradziliśmy sobie na tym EURO. Ja osobiście jestem bardzo wzruszony i wdzięczny za to, że... za wasze wsparcie- powiedział łamiącym głosem Łukasz Fabiański.

 

Bramkarz był zachwycony atmosferą podczas spotkania z fanami. W sieci pojawiło się nagranie ze wzruszającego powitania Łukasza Fabiańskiego a na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z imprezy. Zobaczcie sami!

 

 

Zobacz także: Fabiański pierwszy raz po Euro 2016 zabrał głos: "Dziękuję! To był jeden z najwspanialszych okresów reprezentacji!"

 

Łukasz Fabiański wzruszony powitaniem w rodzinnym mieście.

 

Bramkarz nie potrafił ukryć łez na spotkaniu z fanami.

Fani przywitali Łukasza Fabiańskiego w rodzinnych Słubicach
Instagram

Więcej na temat Euro 2016 Łukasz Fabiański
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43